Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт плазмових телевізорів в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту плазмових телевізорів у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт плазмових телевізорів будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту плазмового телевізора складає від 2 до 5 днів у 90% зверненнях. Приходьте без попереднього запису!

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт плазмових телевізорів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
4 отзыв
1  2  3  4  5
4 відгука 4 5
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт плазмових телевізорів в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт плазмових телевізорів в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт плазмових телевізорів в Києві
4
1  2  3  4  5


Ви стовідсотково не дізнаєтесь, що таке поломка телевізора, тільки якщо у вашому будинку немає телевізора. Тому що будь-яка, навіть найдорожча і найякісніша техніка може зламатися. У цьому на практиці переконалися фахівці з «Технарів» - найбільшої мережі сервісів в Києві. Ремонт плазмових телевізорів їм вдається на славу! Ми повертаємо в десятки українських будинків радість від використання цієї техніки!

Грамотний ремонт плазмових телевізорів в «Технарях»

Ремонт плазмових ТВ є послугою підвищеної складності. При некомпетентному втручанні існує ризик довести «плазму» до стану тотальної непридатності! Ось чому ця робота по плечу лише найдосвідченішим фахівцям, які працюють на професійному обладнанні та використовують в роботі якісні комплектуючі. Це про нас! Ми не робимо ремонт телевізорів на дому, так як не любимо повторних поломок, а вони гарантовано відбудуться, якщо ремонт буде проходити не за правилами.

У ході своєї роботи наші майстри віртуозно роблять ремонт матриці телевізора; повертаючи техніці зникле з-за поломки зображення, ми робимо ремонт мікросхем! Частою послугою, яку люблять клієнти, є перепрошивка програмного забезпечення плазмових телевізорів. Дану послугу вони вважають (причому недарма) частковою альтернативою покупці нового пристрою, від якого ми очікуємо безвідмовної роботи. Такої роботи і домагаються наші фахівці, які за допомогою програматора оновлюють прошивку телевізора до останньої версії і повертають техніці динамічність і справність.

Чому в «Технарях» найкращий ремонт плазмових телевізорів

  • Вигідне розташування. У Києві понад 10 сервісів «Технарі» з ремонту плазмових ТВ.
  • Зручна оплата. Оплатіть ремонт телевізора частинами! Приходьте з карткою Приватбанку і заплатіть тільки за першу частину ремонту. Решту віддасте потім!
Не сумуйте на самоті довгими вечорами! Принесіть плазмовий телевізор на ремонт і поверніть пристрій додому! 
Вас також може зацікавити