Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт блоку живлення в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт комплектуючих будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку.

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту комплектуючих складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт комплектуючих, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт блоку живлення в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт блоку живлення в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт блоку живлення в Києві
4
1  2  3  4  5

Фахівці-Технарі солідарні з виробниками техніки, які попереджають: тривалість і якість роботи з комп'ютером на 70% залежать від господаря. Ми регулярно приймаємо комп'ютери, які вимагають ремонт блоку живлення. Хочемо повідомити: чим раніше клієнти звертаються в наш сервісний центр, тим більш недорогий і швидкий ремонт отримує їх техніка! Ті ж клієнти, які проводять чищення комп'ютера від пилу, встановлюють захист від перепадів напруги і акуратно ставляться до техніки, користуються нею довгі роки! Беріть з них приклад, але якщо ми запізнилися з порадою…

Не затягуйте з ремонтом блока живлення! Комп'ютер включається не з першого разу? При роботі чути свистячий звук, а то і зовсім запах горілої проводки? Нехай вас насторожить той факт, що системний блок включається лише на кілька секунд, після чого вимикається або не стартує материнська плата. Майже напевно зламався блок живлення!

Безглуздо і навіть дуже небезпечно діяти «навмання», якщо ви стали свідком таких симптомів поломки. Ми наполегливо не рекомендуємо робити ремонт блоку живлення комп'ютера своїми руками, тому що тільки фахівці знають: навіть після відключення живлення силові конденсатори тривалий час тримають заряд, дотик до плати або радіаторів загрожує, як мінімум, опіками, а недбала робота з запобіжниками може обернутися «феєрверком» і поломкою ще живих елементів. Прислухайтеся до порад професіоналів: некомпетентний ремонт посилює 70% поломок комп'ютера! Принесіть його в «Технарі» і звільніть свої думки від проблем!

Кращий ремонт блоку живлення комп'ютера в Києві

Ми цінуємо кожного клієнта з його дорогою технікою, а тому не втомлюємося балансувати на тонкій межі якісного ремонту і його оптимальної вартості. Наприклад, ми ніколи не опустимося до використання б/в деталей, і робимо закупівлі в брендового виробника. З іншого боку, ми воліємо робити ремонт, а не заміну блоку живлення, адже перший варіант обійдеться клієнтові дешевше.

Особливості ремонту блоку живлення в «Технарях»

  • Безкоштовна діагностика.
  • Кращий ремонт БЖ в Києві.
  • Післяремонне тестування.
  • Шість місяців гарантії на ремонт.
  • Можливість зробити ремонт у розстрочку без відсотків. Приходьте з карткою Приватбанка і платіть за ремонт частинами без переплат!

Приносьте техніку в будь-який з десяти сервісних центрів у Києві. Ми зробимо якісний ремонт блоку живлення комп'ютера!

Вас також може зацікавити