Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт PlayStation в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту PlayStation у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 140 грн.
Виконуємо ремонт PlayStation будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту PlayStation складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт PlayStation, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 відгуків)
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт PlayStation в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт PlayStation в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт PlayStation в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт PlayStation в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт PlayStation в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт PlayStation в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт PlayStation в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Мережа сервісних центрів «Технарі» здійснює ремонт ігрових приставок Sony Playstation 4, Playstation 3, PSP (PlayStation Portable).

Внутрішній устрій приставки дуже схожий на комп'ютери та ноутбуки, в ремонті яких ми профі, тому наші фахівці без проблем відремонтують шлейфи, роз'єми та системну плату приставки, а також будь-яку іншу поломку.

Як і ноутбуки, приставки страждають від перегріву, що проявляється, як поява жовтого вогника смерті. У такому випадку приставку необхідно розбирати, чистити вентилятор від пилу та при необхідності відновлювати пошкоджені перегрівом елементи. У розпорядженні наших фахівців є все необхідне обладнання для проведення робіт з відновлення внутрішніх чіпів та ремонту материнської плати.

Найчастіш використовуваним елементом приставки є джойстик, в процесі захоплюючої гри вплив на нього максимальний. У разі виходу з ладу джойстика не поспішайте купувати новий, наші фахівці зможуть відновити розірвані контакти на паяльній станції в нашому сервісному центрі.

Крім проведення апаратного ремонту, проводимо програмний ремонт. Швидко повернемо вашу приставку в робочий стан, якщо в неї «злетіла» оригінальна прошивка.

Також можемо запропонувати вам модернізацію Sony PlayStation, а саме, заміну жорсткого диска, що збільшить місце на приставці для збереження ігор.

Ремонт в сервісному центрі «Технарі» обійдеться вам дешевше та швидше. Як правило, ремонт триває 2-3 дні, включаючи повну діагностику приставки.

На всі проведені роботи ми надаємо 6 місяців гарантії, в цей період ми виправимо повторний дефект абсолютно безкоштовно або повернемо гроші.

Проводимо ремонт приставок в сервісних центрах у Києві, а також ремонтуємо приставки з усієї України.

Відповіді на поширені запитання:
  • Яка гарантія на ремонт PlayStation в «Технарях»? Ми даємо 6 місяців гарантії на ремонт PlayStation, який проходить в нашому сервісному центрі по ремонту техніки. Якщо за цей час приставка знову зламається (не з вашої вини), ми здійснимо ремонт PlayStation за свій рахунок, який не буде коштувати вам ні копійки! Гарантія на деталі, які були замінені – від 1 року. Її дає виробник деталей.
  • Скільки мені буде коштувати ремонт PlayStation?Ціна ремонту PlayStation залежить від моделі пристрою – ремонт портативних приставок буде дешевше. На ціну ремонту PlayStation впливає і те, чи були використані нові деталі в ремонті.
  • Ви робите ремонт терміново PlayStation? Якщо вашої приставки торкнулися незначні поломки, ми зробимо ремонт PlayStation терміново. Він займе близько 40 хвилин і, можливо, відбудеться у вашій присутності.
  • Як довго мені чекати виправлену приставку?Термін ремонту PlayStation зазвичай не перевищує 5 днів. Майже завжди ми робимо ремонт PlayStation, який полягає в повній діагностиці, усуненні несправності і послеремонтного тестування, за 2-3 дні.
  • Як оплатити ремонт PlayStation? Ви можете оплатити готівкою, банківською карткою, банківським переказом і «Оплатою частинами». Останній спосіб особливо зручний, так як дозволяє не відчувати хворобливих розтрат. Розплачуйтеся за ремонт поступово.
Назва послугОпис послугВартість (грн.)

Ремонт PlayStation (PS2, PS3, PS4)

Ремонт або заміна системи охолодження Ремонт або заміна системи охолодження PlayStation 300
Ремонт живлення Ремонт живлення 600
Заміна HDD Заміна HDD на PlayStation 70
Ремонт або заміна центрального процесора Ремонт або заміна центрального процесора (CPU) або графічного процесора (відеочіп) 600
Заміна роз'єму HDMI Відновлення або заміна HDMI роз'єму 550
Ремонт або заміна приводу  Ремонт або заміна приводу оптичних дисків 250
Профілактика апаратної частини Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу і при необхідності, змащування активної системи охолодження, заміна термопровідної пасти. Отримання рекомендацій по догляду за ігровою приставкою, а також інформування користувача при необхідності в заміні або ремонті апаратної частини.  300
Очистка консолі Очищення консолі від пролитої рідини  500

Ремонт PSP (PlayStation Portable)

Ремонт блока живлення Ремонт блока живлення PSP   80
Заміна АКБ Заміна акумуляторної батареї 40
Заміна дисплея Заміна дисплея, екрану 150
Заміна корпусу Заміна корпусу PSP 150
Заміна елементів управління Заміна кнопок, шлейфів, роз`ємів, приводу 180

Ремонт джойстика

Ремонт джойстика Заміна капелюшки аналога 120
Ремонт джойстика Заміна кнопки (без пайки) 120
Ремонт джойстика Заміна кнопки (з пайкою) 200
Ремонт джойстика Заміна контактної гуми 120
Ремонт джойстика Заміна шлейфу 180
Ремонт джойстика Заміна кабелю 200
Ремонт джойстика Заміна каркаса 200
Ремонт джойстика Заміна 3d аналога 250
Ремонт джойстика Відновлення шлейфу 250
Ремонт джойстика Ремонт материнської плати 250
Ремонт джойстика Ремонт кабелю 200
Ремонт джойстика Ремонт кнопки (з пайкою) 200

Всі ціни вказані без урахування запчастин та без урахування ПДВ

Вас також може зацікавити