Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Прошивка планшету в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту планшетів у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість прошивки 300 грн.
Виконуємо ремонт планшетів будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту планшета складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшета, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Прошивка планшету в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Прошивка планшету в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Прошивка планшету в Києві
4
1  2  3  4  5

Планшети – зручна штука! Власник компактного помічника дуже радіє – його влаштовує мобільність і швидкість електронного товариша. А якщо не влаштовує? Чи можуть постійне зависання і гальмування планшета послужити приводом для покупки нового, ідеально працюючого девайса? Звичайно! Якщо ви зможете собі дозволити такі розтрати: нинішня ціна нового пристрою вимірюється вже не тисячами, а десятками тисяч національної валюти. «Технарі», краща мережа сервісів в Києві, пропонує зробити прошивку android і згадати часи, коли вас на 100% влаштовувала стрімка швидкість планшета.

Навіщо ми робимо прошивку планшета?

Прошивка android останньої версії дає відчуття, що ви користуєтеся новою технікою. В ході цього програмного ремонту зникнуть всі непотрібні файли, які ви завантажили і встановили «паровозиком» до скачаних програм. Ну, наприклад. Закачавши улюблену гру, ви відкрили «сміттєвим» файлам доступ до свого планшета. Ви їх видалите, вдосталь награвшись в іграшку? Ні. Ви видалите саму програму гри, а тимчасові файли як засмічували, так і залишаться засмічувати вашу ОС. В такому разі не дивно, що від колишньої швидкості планшета не залишилося і сліду.

Приносьте свою техніку, якщо хочете прискорити роботу планшета. Наші техніки перебувають в курсі всіх подій. Ми знаємо, коли виходить остання версія прошивки від виробника. Відновивши до неї планшет, ми прискоримо його роботу і, відповідно, заощадимо ваш час!

Якісна прошивка Android необхідна і в тому випадку, якщо вам не вдався експеримент, і не вийшло зробити прошивку планшета своїми руками. Не смійтеся! У «Технарях» більше 60% прошивок відбуваються саме з цієї причини. Користувачі, які хочуть заощадити і роблять такий важливий програмний ремонт непрофесійно (самостійно або вдаючись до допомоги «друга-комп'ютерника»), ризикують втратити велику суму грошей, яких потребує ремонт, але вже не програмний, а апаратний, у вигляді заміни плати. В особливо складних ситуаціях, коли після невдалої прошивки планшет перетворюється в «цеглину», його неможливо реанімувати. Такий летальний результат відбувається в 8% випадків непрофесійної прошивки. Вирішуйте самі – чи варто економити пару сотень гривень на якісні послуги, щоб у підсумку втратити від 10000 гривень на купівлю нового пристрою?

Ідеальна прошивка планшета від «Технарів»

  • найбільша в Києві мережа по сервісу планшетів;
  • компетентні працівники зі стажем не менше 4 років;
  • можливість оплатити послуги «Технарів» у розстрочку;
  • безкоштовна діагностика і консультація.

Годі сумніватися – приносьте техніку в найближчий сервісний центр, і ми покажемо вам, як треба працювати! 

Вас також може зацікавити