Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт корпуса ноутбуку в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт корпуса ноутбука будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт.

Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту корпуса ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт корпуса ноутбука, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт корпуса ноутбуку в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт корпуса ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт корпуса ноутбуку в Києві
4
1  2  3  4  5

Якщо користуватися ноутбуком «з розумом», можна вберегти свою нервову систему: пристрій буде служити вірою і правдою, поки вам не набридне. Проте навіть невелика неакуратність, посилена кількома роками експлуатації, може призвести до конструктивних недоліків в петлях ноутбука і місцях, де кріпиться матриця. Проявляється це в тому, що при роботі петлі матриці ноутбука дуже туго провертаються, провокуючи поломку корпусу ноутбука.

Ефективний ремонт корпусу ноутбука в «Технарях»

Майстри нашого сервісного центру роблять ремонт корпусу ноутбука, який може полягати не тільки в ремонті пластикових частин ноутбука, але і металевих частин петель, ремонті рамки матриці. Іноді ремонт полягає в заміні корпусу ноутбука і лагодженню деформованої материнської плати, в якій не виключено утворення мікротріщин. Нашу роботу значно спрощують клієнти, які звернулись при перших проявлених симптомах, як тільки побачили, що кришка щільно закривається, демонструючи при цьому деформацію корпусу, видаючи тріск або скрип. Ми обмежуємося шліфуванням і ослабленням петель матриці, а вони економлять значні кошти на заміну корпусу ноутбука.

Переваги «Технарів», в яких відбувається заміна корпусу ноутбука

Ми знаходимося в різних куточках Києва - ремонт корпусу ноутбука виробляють фахівці з більш ніж 10 сервісних центрів. У кожному з них встановлено професійне обладнання та працюють справжні спеціалісти.

Розплачуйтеся за ремонт корпусу ноутбука всіма відомими способами. Ми приймаємо в оплату готівку, перерахування на поточний рахунок і банківську картку. Крім того, ми із задоволенням пропонуємо можливість розплатитися в розстрочку - платіть за ремонт корпусу ноутбука поступово, за кілька місяців.

Висока гарантія на ремонт корпусу ноутбука - прерогатива наших клієнтів. Ми даємо 6 місяців гарантії на ремонт. Ми користуємося тільки оригінальними запчастинами, це дарує вашій техніці довгі роки життя.

Приносьте пристрій в найбільшу мережу з ремонту корпусу ноутбука, заощаджуйте гроші на купівлю нової техніки.

Ремонт корпуса ноутбука

Назва послугиОпис послугиВартість
(грн.)
Відновлення корпусу ноутбука Відновлення елементу рамки матриці (зрощення деталей, нарощування частини корпусу) 300
Відновлення корпусу ноутбука Відновлення елементу кришки матриці (зрощення деталей, нарощування частини корпусу) 300
Відновлення корпусу ноутбука Відновлення елементу верхньої кришки корпусу (зрощення деталей, нарощування частини корпусу) 300
Відновлення корпусу ноутбука Відновлення елементу нижньої кришки корпусу (зрощення деталей, нарощування частини корпусу) 300
Ремонт корпусу ноутбука Ремонт "колодязя" кріплення. Ремонт дрібних тріщин корпусу 300
Ремонт корпусу ноутбука Ремонт тріщин верхньої кришки матриці 300
Ремонт корпусу ноутбука Ремонт тріщин рамки кришки матриці 300
Ремонт корпусу ноутбука Ремонт тріщин нижньої кришки корпусу 300
Ремонт корпусу ноутбука Ремонт тріщин верхньої кришки корпусу 300
Ремонт петлі ноутбука Ремонт або відновлення петлі (кріплення) ноутбука 300

Вартість вказана без урахування ПДВ

Вас також може зацікавити