Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Налаштування програм в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більше 10 сервісних центрів в Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів по налаштуванню комп'ютерної техніки в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень.


Вартість програмних робіт від 250 грн.
Виконуємо встановлення та налаштування програм, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Час встановлення від 45 хвилин.
Час проведення програмних рабіт складає від 45 хвилин до 2 днів в 90% випадків.

Гарантія 6 месяців.
Надаємо гарантію 6 месяців на послуги з ремонту, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або відшкодуємо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Налаштування програм в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Налаштування програм в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Налаштування програм в Києві
4
1  2  3  4  5

Користувачі комп'ютерів з некоректно налаштованою операційною системою постійно стикаються з проблемою повільного темпу роботи пристрою, а на екрані часто «вискакують» повідомлення про помилки, що неймовірно дратують і уповільнюють роботу користувача.

Якщо ви зіткнулися з проблемою некоректного налаштування операційної системи – сміливіше несіть ваш девайс в СЦ «Технарі», і наші фахівці повернуть вашому комп'ютеру колишню швидкість та функціональність.

Київський СЦ «Технарі» надає своїм клієнтам наступний спектр послуг по роботі з програмним забезпеченням:

 • Кваліфіковане налаштування Windows. Після того як наші фахівці трохи «почаклують» над вашою ОС, ви знову відчуєте радість від використання комп'ютера з відмінною швидкістю.
 • Коректна установка антивірусного захисту. Завдяки роботі наших фахівців ваш комп'ютер буде максимально захищений він різних «мережевих неприємностей».
 • Ми пропонуємо програмну профілактику. Наші кваліфіковані співробітники очистять ваш комп'ютер від зайвих файлів, що уповільнюють роботу системи.
 • Ми налаштуємо поштову програму так, що спам і всілякі рекламні розсилки більше не будуть вам дратувати.
 • Ми можемо здійснити професійну настройку такої корисної програми, як «антизлодій», яка захистить ваші файли від підступів зловмисників.
 • Ми можемо налаштувати функцію батьківського контролю, і вам більше не доведеться турбуватися про безпечне користування інтернетом вашого чада. Ви самі вкажете нам на необхідні рамки.
 • Наші фахівці відновлюють операційну систему після поломок будь-якої складності!

Висококваліфіковані фахівці СЦ «Технарі» здійснюють налаштування офісних програмних продуктів в Києві, вони впораються із будь-якою конфігурацією і складністю.

Краще налаштування офісних програмних продуктів в Києві

 • Ми встановлюємо музичні та графічні редактори та налаштовуємо програми мережевого захисту.
 • Ми налаштовуємо програми для моніторингу, розпізнавання тексту, електронних словників і перекладачів.
 • Ми здійснюємо настройку програм-архіваторів і спеціального програмного забезпечення.
 • Крім чудової якості обслуговування і його швидкості, відмінною рисою нашого сервісного центру є те, що «Технарі» надають шестимісячну гарантію на послуги наших фахівців. До того ж у нас ви можете отримати безкоштовну консультацію від професіоналів.

Несіть ваш комп'ютер в «Технарі», і ми усунемо помилки в налаштуваннях ПО і повернемо відмінну швидкість роботи вашого девайсу!

Вас також може зацікавити