Ремонт кухонних комбайнів Electrolux в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту кухонних комбайнів Electrolux у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 320 грн.
Виконуємо ремонт кухонних комбайнів Electrolux будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту кухонних комбайнів Electrolux складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт кухонних комбайнів Electrolux, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Часто причинами поломок кухонних комбайнів є його інтенсивна експлуатація з великими навантаженнями, перепади напруги в мережі, зношування деталей і механізмів, порушення правил використання та догляду. 

Поширені несправності блендерів Electrolux

Неприємностей можна уникнути, своєчасно виконуючи профілактику пристрою. Але при несправності приводного ременя, шестерень, запобіжників, перемикачів режимів, пошкодження проводів, підшипників, насадок або ємностей пристрої та інших неполадках, необхідно звертатися в спеціалізований надійний сервісний центр по ремонту кухонних комбайнів Electrolux, яким є “Технарі” у Києві. Найчастіше до нас звертаються з такими несправностями:

  • Поломками, які виникли внаслідок механічних пошкоджень, намокання пристрою, потрапляння всередину сторонніх предметів.
  • Ушкодженнями насадок, ємностей, ножів. В даному випадку необхідно замінити вийшли з ладу деталі і елементи техніки.
  • Неполадками в роботі двигуна комбайна. У разі серйозних поломок, можливо, знадобиться заміна електродвигуна пристрою.
  • Пошкодженням шнура, кабелів, ізоляції, виделки.
  • Виходом з ладу плати управління, який супроводжується стороннім шумом, запахом гару, мимовільним відключенням комбайна під час роботи.
  • Несправностями реостата двигуна.
  • Пошкодженням фіксатор кришки комбайна, графітових щіток, дисків, підшипників та інших деталей.

Ці та інші поломки різного характеру і ступеня складності усувають наші досвідчені інженери високої кваліфікації, після безкоштовної діагностики, яка є першим етапом нашої роботи. Персональний менеджер узгоджує всі нюанси за обсягами робіт, їх вартості та термінів з клієнтом.

Ремонт блендерів Electrolux з гарантією якості!

Наше сучасне обладнання для діагностики та ремонту дозволяє не тільки якісно, але й швидко надавати послуги. У процесі усунення неполадок ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі, на які діє гарантія від виробника. Після ремонту пристрій тестується на всіх режимах. 

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому надаємо 6 місяців гарантії на них. Якщо протягом цього часу ви зіткнетеся з будь-якими дефектами, радимо відразу ж звертатися в сервісний центр по ремонту кухонних комбайнів Electrolux в Києві “Технарі”. Якщо пошкодження виникли не з вини власника техніки, ми повторно усунемо їх безкоштовно або повернемо в повному обсязі кошти, витрачені в нашій майстерні, якщо це недоцільно або неможливо.

Наші ціни доступні, а оплатити послуги можна будь-яким зручним способом: готівкою, на реквізити в банку або картою. Крім того, плюсом нашого сервісу є розстрочка. Протягом декількох місяців ви можете розраховуватися частинами за ремонт, використовуючи при цьому свою техніку. Гарантії, високий клас сервісу та професіоналізм - усе це сервісні центри “Технарі”. У будь-якому з понад 10 пунктів прийому техніки, відкритих у всіх районах Києва, поруч з метро, ми готові взятися за роботу, щоб повернути комбайн Electrolux на вашу кухню!

Ми не рекомендуємо вдаватися до допомоги кустарних майстрів або ремонтувати кухонний комбайн Electrolux своїми руками. Некваліфіковане втручання найчастіше призводить до більш серйозних наслідків і істотно збільшує вартість відновлювальних робіт в подальшому. 

Вас також може зацікавити