Ремонт хлібопічок Electrolux в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт хлібопічки Electrolux будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Хороші господині піклуються про здоров'я своєї родини, віддаючи перевагу домашній хліб заводському. З кожним днем зростає популярність хлебопечей. Вони дозволяють випікати різноманітні сорти хліба, кексів, замішувати тісто, економлячи при цьому час. Якщо ви зіткнулися з необхідністю ремонту хлібопічок Electrolux в Києві, зверніться за допомогою до майстрів сервісного центру «Технарі».

Типові несправності, які легко усунуть наші фахівці:

  • Поломки панелі або плати управління. Інженери замінять вийшли з ладу компоненти пристрою.
  • Неполадки силових ланцюгів. У максимально стислі терміни фахівці усунуть дані проблеми.
  • Пошкодження корпусу. Найчастіше в результаті механічного впливу трапляються поломки корпусу хлібопечі. В даному випадку ми замінимо деталі або відновимо їх, якщо це можливо.
  • Перегорання нагрівального елемента. При такій несправності хлібопічка Electrolux не нагрівається. Майстри замінять нагрівальний елемент і повернуть працездатність.
  • Хлібопічка не замішує тісто. Щоб усунути цю проблему, ми замінимо шківи, шестерні, щітки двигуна.
  • Вийшов з ладу таймер, підсвічування дисплея, вмикач, провід, вилка і інші деталі. У процесі діагностики ми виявимо всі поломки і проведемо якісний ремонт пристрою.

З цими та іншими несправностями будь-якого ступеня складності, неполадками і порушеннями роботи хлібопечі Electrolux впораються професіонали мережі «Технарі» у Києві.

Переваги ремонту Electolux в СЦ "Технарі"

У кожному районі міста ми відкрили пункти прийому техніки поряд з метро. У будь-якому з них ви можете скористатися безкоштовною послугою доскональної діагностики. За її результатами персональним менеджер узгоджує з власником пристрою терміни і ціну майбутнього ремонту. У розпорядженні наших досвідчених сертифікованих майстрів високої кваліфікації надійне діагностичне і ремонтне обладнання, інструментарій, оригінальні запасні частини і деталі, на які діє гарантія від 6 місяців. Після відновлення хлібопічка Electrolux в обов'язковому порядку тестується.

Ми впевнені у якості ремонту, тому гарантійний термін в сервісних центрах «Технарі» у Києві становить 6 місяців. Будь-які несправності, що виникли в цей період не з вини користувача, ми безкоштовно повторно усунемо або повернемо гроші замовника, якщо це неможливо.

Ми приймаємо до оплати картки. Для цього всі пункти прийому техніки обладнані банківськими терміналами. Також ви можете розплатитися будь-яким зручним способом і частинами. В мережі «Технарі» діє розстрочка!

Щодня вдосконалюючись, ми розширюємо спектр своїх послуг і пропонуємо кращі умови. Тисячі клієнтів довірили свої пристрої майстрів сервісного центру «Технарі» у Києві. Скористайтеся допомогою наших фахівців, і ви переконаєтеся на власному досвіді, що якісний ремонт хлібопічок Electrolux доступний кожному.

Вас також може зацікавити