Ремонт мікрохвильовок Electrolux в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту мікрохвильовок Electrolux у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт мікрохвильовок Electrolux будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту мікрохвильовок Electrolux складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт мікрохвильовок Electrolux, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Кожен власник мікрохвильовій печі може зіткнутися з проблемою, коли пристрій раптово вийшло з ладу. У цьому випадку на допомогу йому прийде надійний сервісний центр «Технарі» у Києві. Багато років ми здійснюємо негарантійний якісний ремонт мікрохвильовок Electrolux.

Де відремонтувати мікрохвильовку Electrolux у Києві

Сервіси найбільшої в Україні мультибрендовой національної мережі відкриті в кожному районі міста, недалеко від метро, і працюють 6 днів на тиждень! Ми часто стикаємося з несправностями, які виникли після звернення в кустарні майстерні чи в результаті самостійного ремонту мікрохвильовки  Electrolux, тому рекомендуємо утриматися від експериментів. Довіряйте свою техніку тільки професіоналам!

Типові несправності мікрохвильових печей

  • Мікрохвильова піч Electrolux не включається. Ми з'ясуємо причини поломок і усунемо їх у максимально стислі терміни.
  • Мікрохвильовка не реагує на натиснення кнопок. В даному випадку знадобиться заміна сенсорної панелі.
  • Мікрохвильовка іскрить. Таку проблему могло викликати перегорання запобіжника, неполадки плати управління або пошкодження шнура. Всі ці несправності усунуть наші майстри в умовах цехів спеціалізованого сервісного центру «Технарі». 
  • Мікрохвильова пічка не гріє продукти. Найчастіше це свідчить про поломку магнетрона.
  • Не крутиться тарілка мікрохвильовій печі. Необхідна заміна двигуна тарілки.

Усунути ці та будь-які інші несправності, а також здійснити профілактику та обслуговування мікрохвильовок Electrolux, можна в сервісному центрі «Технарі» у Києві. 

Переваги ремонту мікрохвильової печі Electrolux в СЦ "Технарі" 

Оцініть наші переваги на особистому досвіді. Сучасне устаткування і високий професіоналізм наших інженерів дозволяють провести доскональну діагностику пристрою швидко і в повному обсязі. Персональний менеджер, який закріплюється за кожним замовленням, погоджує в обов'язковому порядку всі нюанси до початку ремонту: обсяг робіт, їх терміни і вартість.

Ремонт виконують майстри, які мають профільну освіту, сертифікати і великий досвід усунення несправностей будь-якої складності. Цехи центру оснащені за останнім словом техніки з дотриманням правил безпеки. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини для відновлення мікрохвильовок. Тому на комплектуючі діє гарантія від виробника. Після ремонту пристрій ретельно тестується на всіх режимах.

Ми абсолютно впевнені в якості своєї роботи, тому на послуги наших майстрів, даємо гарантію 6 місяців. У разі виникнення будь-яких несправностей не з вини користувача протягом півроку після ремонту, терміново звертайтеся до «Технарі» і ми усунемо їх безкоштовно! Оплатити послуги можна готівкою, банківським переказом або картою. Всі пункти прийому «Технарі» обладнані терміналами. У нас будь-який клієнт може скористатися розстрочкою: платіть за ремонт частинами.

Задати питання щодо майбутнього ремонту можна нашим консультантам в on-line чату, електронній пошті retail@technari.com.ua, соцмережах або по телефонам: (044) 3-909-909, (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909 або замовте «зворотній дзвінок». Чекаємо вас в кращому сервісному центрі по ремонту мікрохвильовок Electrolux в Києві.

Вас також може зацікавити