Ремонт пилососів Eleсtrolux в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 300 грн
Виконуємо ремонт пилососа Electrolux будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Сучасна побутова техніка дуже полегшує побут. Надійні та функціональні пилососи дозволяють істотно економити час, роблячи прибирання більш швидкою і ефективною. Звичайно, покупці зацікавлені в тому, щоб прилад працював безперебійно багато років. 

Які поломки бувають у пилососів Eleсtrolux?

  • Пилосос Electrolux не включається. Ми усунемо пошкодження вилки, дроти, вимикача або ланцюгів живлення. Також причиною поломки може бути перегорання запобіжника, перегрів техніки, вихід з ладу електродвигуна. У будь-якому випадку необхідна діагностика та швидкий ремонт, якими займуться «Технарі».
  • Пилосос не всмоктує повітря. Найчастіше це відбувається в результаті засмічення шланга або фільтрів пристрою, при переповненому мішку для сміття, при пошкодженнях, комплектуючих приладу або неполадки двигуна. Необхідна чистка деталей пристрою або повноцінний ремонт у разі, коли вона не допомогла.
  • З'явився сторонній шум, свист, запах гару, сильна вібрація під час роботи пилососа Electrolux. Причиною може бути всмоктування води, засмічення вузлів колектора графітовим пилом і, як наслідок, замикання. Також можна запідозрити проблему з підшипниками двигуна. Майстри «Технарів», найкращого сервісного центру по ремонту пилососів Electrolux в Києві, виявлять проблему і відновлять працездатність пристрою.

Ми усунемо ці та будь-які інші, навіть найскладніші поломки, в максимально короткий термін.

Оскільки часто причинами несправностей є порушення правил експлуатації, ми радимо уважно вивчити керівництво користувача. Але коли трапляються раптові поломки, не поспішайте купувати новий пристрій. Якісний негарантійний ремонт пилососів Electrolux в Києві здійснюють майстри великої мультибрендовой мережі сервісних центрів «Технарі». 

Відремонтуйте пилосос на найкращих умовах! 

  • Більше 10 пунктів прийому «Технарі» відкриті у всіх районах Києва недалеко від метро. Вибирайте найближчий, щоб доставити прилад на безкоштовну діагностику. Після неї персональний менеджер узгоджує терміни, вартість і обсяги ремонту.
  • Наші інженери мають вищу освіту, багаторічний досвід роботи та сертифікати, які підтверджують їх професіоналізм. 
  • Ми працюємо в цехах, де суворо дотримується техніка безпеки, є все необхідне обладнання та інструментарій для діагностики і ремонту.
  • На фірмові запасні частини і деталі, використані під час відновлення техніки, поширюється гарантія виробника.
  • На послуги сервісного центру «Технарі» ми даємо гарантію 6 місяців. Якщо протягом півроку пилосос вийде з ладу не з вини користувача, ми відремонтуємо його повторно безкоштовно.
  • Оплатити ремонт можна будь-яким зручним способом, а також частинами. В нашій мережі доступна розстрочка.

Ми не рекомендуємо лагодити пилосос Electrolux своїми руками. Для якісного ремонту необхідний навик і досвід роботи, комплектуючі та обладнання. Скористайтеся допомогою майстрів мережі «Технарі», і ви обов'язково залишитесь задоволені нашим сервісом!

Вас також може зацікавити