Ремонт кавоварок Electrolux в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту кавоварок Electrolux у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт кавоварок Electrolux будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту кавоварки Electrolux складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт кавоварок Electrolux, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Раптово вийшов з ладу кофемейкер? Не впадайте у відчай, надійний сервісний центр по ремонту кавових машин Electrolux в Києві «Технарі» - до ваших послуг! Першим етапом нашої роботи є безкоштовна діагностика. Повна, детальна, комплексна діагностика несправностей, перевірка всіх вузлів, механізмів кавомашини, займає в середньому 2 -3 дні і дає відповідь на всі питання, щодо поломок, їх причин та способів усунення. 

Коли необхідний ремонт кавоварки Electrolux 

Кофемашина не завжди попереджає власника про необхідність профілактики, декальцинації. Тому ми рекомендуємо час від часу користуватися послугами професійного сервісного центру «Технарі» для діагностики і обслуговування кавових машин Electrolux, навіть якщо ви не відзначаєте серйозних збоїв у роботі, щоб уникнути несподіваних неприємностей.

Де відремонтувати Electrolux у Києві

Найбільш великою національною мережею сервісних центрів в Україні є «Технарі». Більше 10 майстерень відкриті в усіх районах Києва. Зручний маршрут, графік роботи 6 днів на тиждень без перерви, невисока вартість робіт – усе це робить наш сервіс доступним широкому споживачеві. Оцінити наші головні переваги можна звернувшись в один з центрів, що розташований поруч з будинком або офісом. Ми завжди раді надати професійну допомогу, надати безкоштовні консультації та рекомендації щодо правил експлуатації техніки.

Переваги ремонту кавоварок в СЦ "Технарі"

Головною перевагою мережі сервісних центрів по ремонту кавових машин Electrolux в Києві є тривалий гарантійний термін. Ми впевнені в якості наших послуг, тому надаємо на них гарантію 6 місяців. Наші досвідчені фахівці, чия кваліфікація підтверджена дипломами та сертифікатами, справляються з самими складними поломками. 

Всі наші цеху укомплектовані сучасним діагностичним і ремонтним обладнанням та інструментами, що в свою чергу дозволяє скоротити терміни ремонту. Крім того, ми використовуємо тільки фірмові запасні частини і деталі, тому в «Технарях» гарантія на комплектуючі триває від півроку. Якщо протягом півроку після ремонту, ви відзначите які – або дефекти в роботі кофемейкера, радимо негайно звернутися до «Технарі». Ми повторно полагодимо пристрій безкоштовно, якщо проблеми виникли не з вини власника апарату.

Зручна комунікація 

Вибирайте зручний спосіб комунікації в розділі «Контакти» нашого сайту. Грамотні менеджери дадуть відповідь на всі питання за телефонами гарячої лінії, в on-line чат, e-mail або на сторінках в соцмережах. Ви також можете підійти в будь-який пункт прийому та уточнити всі деталі майбутнього ремонту або відразу принести свій пристрій на діагностику. Ми чекаємо вас у мережі «Технарі»! Вся інформація щодо графіка роботи і зручного маршруту до конкретного пункту прийому, є на нашому сайті і доступна навіть у вихідні дні!

Типові несправності кавоварки Electrolux 

Маючи багаторічний досвід усунення несправностей будь-якого ступеня складності, наші інженери виділили найбільш типові проблеми, які виникають в роботі кавоварки Electrolux. Серед них відзначимо наступні:

  • Кавоашина не готує каву. Можливо, необхідно замінити трубки високого тиску, сальники або термодатчики пристрою. Вирішити цю проблему можна, провівши ремонт або заміну клапанів «кава - пар» або здійснити герметизацію бойлера.
  • Кавова машина перестала молоти каву. Проблема може бути пов'язана з виходом з ладу шестерні двигуна кавомолки або жорно, залипанням кави. В цій ситуації наші майстри проведуть заміну модуля кавомолки разом з жорнами.
  • Припинена подача води в кавоварку. Швидше за все, може знадобитися ремонт або заміна бойлера, помпи пристрою.
  • Кавомашина тече. Проблема може бути в бойлері, або ж протікає трубка високого тиску і кавова група.

Звертаємо вашу увагу на те, що своєчасна декальцинація і профілактика апарату значно скорочують ризик виникнення раптових несправностей. У будь-якій ситуації фахівці сервісного центру «Технарі» проведуть якісний ремонт та обслуговування кавових машин Electrolux. Пам'ятайте, хороший сервіс і переваги нашої мережі доступні кожному клієнту! Чекаємо вас в «Технарях!

Вас також може зацікавити