Ремонт блендерів Electrolux в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту блендерів Electrolux у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 250 грн.
Виконуємо ремонт блендерів Electrolux будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту блендерів Electrolux складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт Electrolux, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Бренд Electrolux завоював довіру покупців надійністю своєї техніки, її функціональністю. Не виняток і блендери. Але не рідкісні випадки, коли в результаті неправильної експлуатації і зберігання, перепадів напруги, високих навантажень, природного зносу, трапляються несправності.  Фахівці сервісного центру «Технарі» у Києві здійснюють високоякісний та доступний за ціною ремонт блендерів Electrolux і насадок до них.  

Які поломки трапляються у блендерів Electrolux 

З ушкодженнями будь-якого характеру звертайтеся в «Технарі» для безкоштовної діагностики, після якої ми зможемо визначити характер поломки, вартість і терміни ремонту блендерів Electrolux. Наші інженери часто стикаються з такими несправностями:

  • ушкодженнями, пов'язаними з неакуратним використанням, падіннями, ударами;
  • несправностями двигуна, які можуть бути наслідком протікання прокладок приводу;
  • зниженням швидкості або неполадками перемикача швидкостей;
  • пошкодженням кнопок управління, блокування;
  • поломками насадок, ножів, мотора блендера Electrolux;
  • пошкодженням шнура, запобіжника;
  • виходом з ладу приводу або системи керування пристрою.

Всі ці та будь-які інші поломки, успішно вирішують спеціалісти сервісного центру по ремонту блендерів Electrolux в Києві – «Технарі»! Серед наших головних переваг, крім безкоштовної діагностики і високого професіоналізму інженерів, можна відзначити оснащеність ремонтних цехів сучасним обладнанням та інструментарієм. Це дозволяє не тільки виконувати ремонт блендерів Electrolux якісно, але і робити це в самі короткі терміни.

Довірте ремонт блендера Electrolux професіоналам 

Ми використовуємо оригінальні фірмові запчастини і комплектуючі, тому на всі замінені деталі даємо гарантію. А на всі роботи майстрів сервісного центру “Технарі” поширюється 6 місяців гарантії. Це вище, ніж у конкурентів, оскільки ми дійсно впевнені у високому рівні своїх послуг. Якщо протягом півроку після ремонту блендер вийде з ладу не з вини користувача, ми полагодимо його повторно безкоштовно!

За кожним замовленням ми закріплюємо персонального менеджера, який інформує клієнта щодо термінів, вартості та в процесі роботи. Після закінчення ремонту блендера Electrolux, він в обов'язковому порядку тестується на всіх режимах. Оплата наших послуг можлива карткою, готівкою або банківським переказом. Крім того, незаперечним плюсом нашого сервісного центру є розстрочка. Ви можете скористатися її вигідними умовами, щоб зняти навантаження зі свого гаманця.

Наші спеціалісти надають безкоштовні консультації щодо правильного догляду, зберігання техніки після ремонту, її експлуатації. Сервісні центри «Технарі» - це репутація та високий клас обслуговування найбільшою мультибрендовой національної мережі. Ми відкрили свої пункти прийому несправної техніки в усіх районах Києва, а також у великих містах країни. Наші послуги доступні 6 днів на тиждень і щодня розширюється їх спектр.

Ми зробимо все, щоб ваша техніка як можна швидше повернулася на кухню, і гарантовано продовжимо термін її служби! Ми не рекомендуємо робити ремонт блендера Electrolux своїми руками. Довіряйте професіоналам, у яких є великий досвід і все необхідне, щоб надавати такі послуги! Чекаємо вас в «Технарях» у Києві!

Вас також може зацікавити