Ремонт прасок Electrolux в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт прасок Electrolux будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Сьогодні випускають кілька видів электроутюгов: з терморегулятором, з парозволожувачем і терморегулятором, з розбризкувачем, терморегулятором і парозволожувачем. Якщо необхідно розібрати пристрій, замінити його шнур, електронні плати або нагрівач, виконати більш складні роботи, необхідно звертатися в спеціалізовану майстерню. Якісний негарантійний ремонт прасок Electrolux в Києві здійснюють майстри мережі «Технарі».

Типові поломки праски Electrolux, які легко усувають наші фахівці:

  • З'явився вапняний наліт. Дана проблема виникає в пристроях, де є функція подачі пари. Накип, що утворюється під час використання праски, призводить до перегріву температурних датчиків, зниження інтенсивності пари і продуктивності роботи нагрівальних елементів. Фахівці найкращого сервісного центру по ремонту прасок Electrolux в Києві виконають чищення пристрою від накипу, осаду і усунуть всі поломки, які ними викликані.
  • Проблеми з проводом, шнуром живлення праски Electrolux. Якщо шнур пристрою занадто короткий, то постійне натяг під час експлуатації може негативно на нього впливати. Також за вигинів і переломів занадто довгого проводу можливі його пошкодження. У цьому випадку необхідно замінити шнур, чим і займуться «Технарі».
  • Поламався регулятор температури. З-за такої несправності неможливо відрегулювати температуру. Швидко і якісно фахівці нашого центру замінять регулятор праски Electrolux.
  • Вийшла з ладу сигнальної лампа праски Electrolux. Лампа – індикатор розташована поряд зі шкалою режимів на ручці пристрою. Коли праска нагрівається до потрібної температури, лампа і тен вимикаються. Якщо лампа не працює, наші майстри замінять її в максимально стислі терміни.
  • Перегорів тен. Під час діагностики інженери мережі «Технарі» можуть виявити перегорання тена. Оскільки витягти його непросто, та і вартість нового тена висока, змінювати його найчастіше не має сенсу.

У разі виникнення цих або будь-яких інших несправностей, якомога швидше звертайтеся в наш сервісний центр. Не намагайтеся відремонтувати праска Electrolux своїми руками. Ми нерідко стикаємося з негативними наслідками такої роботи.

Переваги ремонту техніки Electrolux в СЦ "Технарі"

Для зручності клієнтів ми відкрили пункти прийому техніки у всіх районах Києва недалеко від метро. У будь-якому з них досвідчені сертифіковані фахівці високої кваліфікації проведуть безкоштовну доскональну діагностику. Після неї персональний менеджер узгоджує з замовником ціну і терміни робіт по відновленню пристрою. 

У нас є все необхідне діагностичне і паяльне обладнання, фірмові запчастини, на які діє гарантія виробника. Тому ми абсолютно впевнені в якості наших послуг і даємо на них 6 місяців гарантії. Вийшов з ладу в цей період не з вини користувача праска Electrolux ми ще раз полагодимо безкоштовно або повернемо гроші клієнту, якщо це неможливо.

В сервісному центрі «Технарі» у Києві оплатити нашу роботу можна будь-яким зручним способом і частинами: розстрочка допоможе зняти навантаження з вашого бюджету! Кращі умови, гарантії, якісний та швидкий ремонт прасок Electrolux в Києві варто довіряти професіоналам мережі «Технарі». Ми чекаємо на вас!

Вас також може зацікавити