Сервісний центр Electrolux в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту техніки Electrolux в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 250 грн.
Виконуємо ремонт техніки Electrolux будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт.
Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження техніки Electrolux становить від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт техніки Electrolux, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Яку техніку Electrolux ми ремонтуємо?

Велика мультибрендова національна мережа СЦ «Технарі» в Києві надає послуги якісного негарантійного ремонту техніки Electrolux. Якщо Ви зіткнулися з поломкою:

  • кавоварки EBC
  • мікрохвильовій печі EMS, EMM, EMT
  • кухонного комбайна EKM, ESM, EFP
  • пилосмока для сухого чищення UltraSilencer ZEN,UltraSilencer, UltraOne, UltraFlex, JetMaxx Dust&Gone, Jetmaxx, CE, Equipt, New 78 Series, PowerForce, SilentPerformer, Supercyclone, Titan, Ergorapido
  • блендера ESTM, EHM, ESB, ESM, EKM
  • праски EDBT, EDB, EDBS
  • зволожувача повітря EAP, EHAW, EHU даного бренду, радимо негайно скористатися допомогою наших майстрів!

Будь-які питання щодо ремонту конкретної моделі побутової техніки Electrolux Ви можете задати нашим менеджерам у чаті сайту за телефонами контакт – центру або заповнивши заявку на безкоштовну консультацію.

Чому варто звертатися в «Технарі» у Києві?

Ми накопичили колосальний досвід в сфері ремонтних послуг, який дозволяє нам з упевненістю заявити, що сервіс в «Технарі» відповідає всім стандартам якості. Наші сертифіковані фахівці високої кваліфікації справляються з неполадками будь-якого рівня складності максимально швидко. Для цього вони використовують сучасне та надійне обладнання для діагностики та відновлення техніки, а також фірмові деталі та комплектуючі. Гарантійний строк на послуги, так і на запчастини, використані в процесі ремонту, становить не менше 6 місяців. У разі виникнення несправності, терміново зверніться до «Технарі», і ми відновимо пристрій повторно безкоштовно!

Як ремонтується техніка Electrolux?

В першу чергу техніка Electrolux проходить комплексну доскональну діагностику, яка дозволяє встановити не тільки явні проблеми, але і приховані дефекти. Крім того, за результатами діагностики ми сформуємо вартість і позначимо терміни усунення поломок. Всі нюанси з клієнтом до початку ремонту погодить наш персональний менеджер, який закріплюється за кожним замовленням. Найчастіше ремонт техніки Electrolux займає від 45 хвилин до 5 днів. В мережі «Технарі» діє розстрочка! Наші досвідчені майстри зроблять все, щоб продовжити термін експлуатації Вашого пристрою. 

Де відремонтувати техніку Electrolux?

Для зручності клієнтів ми відкрили майстерні мережі кращих сервісних центрів по ремонту техніки Electrolux, «Технарі», в кожному районі міста, поруч з метро. Уточнити оптимальний маршрут, графік роботи конкретного пункту прийому можна за телефонами гарячої лінії. Також Ви можете скористатися інформацією нашого сайту (розділ «Контакти»).

Вибирайте професіоналів, довіряйте «Технарям», і Ви переконаєтеся, що негарантійний ремонт може бути швидким, доступними за ціною та якісними. Чекаємо Вас 6 днів на тиждень без перерви!

Вас також може зацікавити