Ремонт ноутбуків Dell в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад.
Вартість ремонту від 450 грн.
Виконуємо ремонт ноутбуків Dell будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту ноутбука Dell складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків Dell, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт ноутбуків Dell в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт ноутбуків Dell в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт ноутбуків Dell в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт ноутбуків Dell в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт ноутбуків Dell в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт ноутбуків Dell в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт ноутбуків Dell в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Кожен власник ноутбука Dell зміг переконатися на власному досвіді в їх якості та працездатності. Але, як і будь-яка техніка, пристрої Dell можуть вийти з ладу в процесі експлуатації. Мережа сервісних центрів «Технарі» здійснює швидкий та якісний негарантійний ремонт ноутбуків Dell в Києві. Моделі ноутбуків Dell, які ми ремонтуємо: Alienware, Chromebook, Adamo, Vostro, Inspiron, Latitude, Precision Mobile Workstations, Studio XPS та інші.

Перелік найбільш затребуваних послуг

Довіряючи ремонт ноутбуків Dell Києві фахівцям сервісного центру «Технарі», ви гарантовано отримуєте якісний сервіс за доступною ціною!

Діагностика

Вона дозволяє визначити можливі приховані і явні поломки, позначити вартість ремонту. 

 

Ми проводимо безкоштовну діагностику будь-якого пристрою, навіть в разі вашої відмови від ремонту.

Чистка

Під час експлуатації пил і дрібне сміття можуть потрапляти в корпус ноутбука. В результаті цього знижується ефективність роботи системи охолодження і можливий перегрів, який в свою чергу веде до виходу з експлуатації відеокарти. 

 

Якщо ви помітили, що ноутбук Dell працює повільніше, періодично вимикається, шумить, терміново зверніться в сервісний центр з ремонту ноутбуків Dell в Києві. Ми швидко і професійно проводимо чистку пристрою, замінюємо термопасту. Рекомендуємо 1 - 2 рази на рік здійснювати дані профілактичні заходи в СЦ «Технарі».

Ремонт або заміна відеокарти

Якщо ви помітили появу артефактів на екрані ноутбука Dell, можливо знадобиться заміна відеокарти. Це досить серйозна операція, яку необхідно проводити в обладнаному СЦ. 

 

Сервісні центри «Технарі» р. в Києві оснащені за останнім словом техніки – сучасним діагностичним і ремонтним обладнанням. У нас працюють висококваліфіковані дипломовані інженери, здатні виявити і усунути будь-яку поломку в максимально стислі терміни.

Заміна матриці, ремонт шлейфу матриці

Відсутність зображення, смуги, кубики на екрані, що з'являються в результаті механічного пошкодження екрана, ударів, падінь.

 

Найчастіше необхідна заміна матриці.

Ремонт або заміна клавіатури

Може знадобитися в разі виходу з ладу клавіатури. Причиною цього найчастіше є неакуратна експлуатація (знос, попадання рідини, удари, падіння). 

 

Досить поширена поломка кріплення клавіш, може бути усунена без заміни клавіатури. У більш серйозних випадках доцільніше міняти клавіатуру пристрою.

Ремонт блоку живлення ноутбука

Здійснювана навантаження на блок живлення і роз'єм, скачки напруги, механічний вплив, можуть стати причиною поломки мережевого адаптера. Зверніться в сервісний центр з ремонту ноутбуків Dell в Києві як можна швидше. 

«Технарі» швидко і в мінімальні терміни відремонтують або замінять блок живлення вашого ноутбука. Всі запчастини і комплектуючі, необхідні в ході ремонту, ми закуповуємо у перевірених роками співпраці виробників. На всі деталі і наші послуги даємо гарантію 6 місяців.

Переваги ремонту ноутбуків Dell в СЦ "Технарі"

Ми велика і надійна мережа негарантійних сервісних центрів в Україні. Виконуючи послуги - впевнені в якості, тому даємо піврічну гарантію на роботу і запчастини. Діагностика будь-якого пристрою безкоштовна, при узгодженні мінімальної вартості ремонту. Приймаємо оплату карткою, готівкою, переклад, безготівковий розрахунок, а також надаємо вигідні умови розстрочки.

Вас також може зацікавити