Ремонт моноблоків Dell в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту моноблоків Dell у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт моноблоків Dell будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту моноблоків Dell складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моноблоків Dell, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


З кожним днем моноблоки стають все популярнішими. Це не дивно, адже вони компактні, зручні, функціональні. Але навіть сама надійна техніка іноді виходить з ладу. Якщо вам необхідний якісний негарантійний ремонт моноблока Dell в Києві – сервісний центр «Технарі» до ваших послуг! Ми відкрили свої майстерні у всіх районах міста, поруч з метро. 

Відновлення працездатності моноблоків Dell в Києві

Тільки в умовах спеціалізованого сервісного центру, де є необхідне сучасне професійне обладнання та інструменти для ремонту та діагностики, можна усувати неполадки якісно і швидко. Наші сертифіковані інженери мають великий досвід роботи і високу кваліфікацію, тому справляються навіть з дуже делікатними операціями по відновленню техніки. 

Типові поломки моноблоків Dell

найпоширеніші поломки , з якими успішно справляються наші фахівці. В разі поломки не намагайтеся провести ремонт моноблока Dell своїми руками. Діагностика поломок в мережі «Технарі» безкоштовна. Персональний менеджер, якого ми закріпимо за замовленням, буде супроводжувати її на всіх етапах роботи, узгоджувати з клієнтом строки, обсяги і вартість ремонту.

Моноблок Dell раптово вимикається або перевантажується

Часто причиною такої несправності є перегрів відеочіпа, процесора або інших компонентів пристрою. Може знадобитися установка більш потужної системи охолодження, ремонт або заміна пошкодженого компонента. Крім того, своєчасна профілактика і чистка, яку здійснюють фахівці сервісного центру по ремонту моноблоків Dell «Технарі» у Києві, допоможе уникнути перегріву від скупчення бруду, пилу всередині пристрою.

Моноблок Dell не включається

Це трапляється, коли виходить з ладу материнська плата, блок живлення або процесор пристрою. Якщо після діагностики буде зрозуміло, що причина поломки в несправному процесорі або материнській платі – потрібно їх заміна.

Моноблок Dell включається, але екран темний

Має місце несправність екрану, відеокарти або шлейфа. Ми замінимо або відремонтуємо дані компоненти і повернемо робочий стан пристрою.

Під час роботи присутні сторонні звуки, система не вантажиться, копіювання і відкриття файлів відбувається дуже повільно

Причина – несправності жорсткого диска моноблока Dell. У випадку механічного пошкодження диска необхідна його заміна. Якщо поломка пов'язана з файловою системою, то майстри сервісного центру «Технарі» відремонтують диск. У будь-якому випадку, навіть при дуже сильних ушкодженнях, відновити і зберегти інформацію буде під силу нашим фахівцям.

При включенні чути звукові сигнали спікера, система при цьому не працює

Швидше за все, пошкоджено пам'ять, відеочіп або контролер материнської плати. Всі ці несправності після діагностики усунуть наші майстри. Коли система не бачить дисковод, жорсткий диск, не працюють периферійні пристрої, необхідно здійснити ремонт моста материнської плати.

Гарантії надійного сервісного центру

Ми використовуємо тільки фірмові запасні частини і деталі, на які діє гарантія від виробника. Наші фахівці з усією серйозністю ставляться до своєї роботи, після ремонту техніка в обов'язковому порядку проходить тестування на всіх режимах, тому на послуги сервісного центру «Технарі» ми даємо гарантію 6 місяців. Ми безкоштовно полагодимо моноблок Dell, якщо він вийде з ладу в цей період не з вини користувача або повернемо в повному обсязі гроші за ремонт в нашій мережі. 

Ми приймаємо оплату будь-яким зручним способом: готівкою, на реквізити в банку і картою. Всі пункти обладнані терміналами. Ще одним плюсом нашого сервісного центру є розстрочка! Довіряючи свій моноблок Dell фахівцям мережі сервісних центрів «Технарі», ви отримуєте висококласний сервіс і гарантії. Більше 10 майстерень працює для вас 6 днів на тиждень без перерви! Чекаємо вас в «Технарях».

Вас також може зацікавити