Ремонт планшетів Dell в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту планшетів Dell в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 250 грн
Виконуємо ремонт планшетів Dell будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту планшетів Dell складає від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшетів Dell, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Мережа сервісних центрів «Технарі» пропонує послуги якісного негарантійного ремонту планшетів Dell в Києві. 

Як ми ремонтуємо планшети? 

Нашим професіоналам по плечу будь-яка поломка! Звертайтеся за кваліфікованою допомогою, якщо пошкоджений екран планшета Dell, пристрій не ловить Wi – Fi, планшет не бачить SIM – картку або присутні інші проблеми в роботі. Алгоритм ремонту багато в чому залежить від характеру несправності. Якщо пошкоджений тачскрін пристрою, необхідно замінити екран. Але в деяких моделях сенсор і дисплей – одне ціле. У такій ситуації слід замінити деталь в зборі і здійснювати такий ремонт повинен інженер високої кваліфікації.

Які несправності виникають при користуванні планшетом? 

Для встановлення точної причини неполадок принесіть пристрій на безкоштовну діагностику в кращий сервісний центр по ремонту планшетів Dell в Києві – «Технарі». За її результатами персональний менеджер повідомить вам вартість і терміни ремонту.

Не включається

В результаті перегріву, виходу з ладу центральної плати або гнізда живлення, можуть виникнути проблеми з включенням пристрою. В даному випадку знадобиться заміна мікросхеми.

Не підключається до WiFi

Якщо гаджет перестав ловити Wi–fi сигнал, швидше за все, знадобиться замінити Wi–fi модуль. Також до даної несправності призводить збій програмного забезпечення, який усувається шляхом перепрошивання.

Планшет не заряджається 

Можливо, ми маємо справу з пошкодженням зарядного пристрою, роз'єм живлення або живлення контролера планшета Dell. Також часто така проблема виникає в результаті поломок акумуляторної батареї. 

Які послуги ми пропонуємо? 

Ми успішно здійснюємо ремонт або заміну:

  • дисплея, сенсору (екрану)
  • динаміків
  • шлейфу
  • материнської плати
  • корпусу 
  • системної плати після потрапляння рідини
  • акумулятора 
  • камери 
  • кнопок 
  • Wi-Fi модуля

Наш сервіс відповідає високим стандартам. На всі послуги по ремонту ми даємо гарантію 6 місяців. Всі ці та будь-які інші неполадки зможуть усунути наші досвідчені фахівці «Технарів» у Києві.

Детальна консультація з ремонту планшетів Dell

Всі питання, щодо вартості ремонту і інших деталей можна задати нашим менеджерам за телефонами: (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909, (044) 3-909-909, або поштою retail@technari.com.ua. Адресу найближчого сервісного центру «Технарі» ви знайдете в розділі «Контакти» нашого сайту. Оцініть наші переваги, звертайтеся до професіоналів! Чекаємо вас в «Технарях»!

Вас також може зацікавити