Ремонт серверів Dell в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 200 грн
Виконуємо ремонт сервера Dell будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Якісна робота мережі залежить від безперебійної роботи сервера. Це досить дороге, але надійне обладнання. Фірми, що випускають сервери, приділяють особливу увагу їх ресурсу і продуктивності. Але від поломок не застрахована жодна техніка. 

Послуги якісного негарантійного ремонти і обслуговування серверів Dell в Києві пропонує сервісний центр «Технарі»

Які поломки характерні для серверів Dell?

У першу групу найбільш часто зустрічаються неполадок серверів входять поломки апаратної частини, а саме перегрів процесора, несправність блоку живлення, відеокарти, пошкодження жорстких дисків. Друга група – це проблеми програмного характеру: некоректна робота операційної системи, неправильне функціонування деяких служб сервера, проблеми зі збереженням інформації.

Досвідчені інженери сервісного центру великої мультибрендовой національної мережі «Технарі», виявлять і усунуть будь-які несправності серверів в максимально стислі терміни, а також проведуть аудит стану, апгрейд, підключать і налаштують обладнання, встановлять ліцензоване ПЗ, відновлять raid-масиви. Ми успішно виконуємо:

  • Пайку мікросхем, сокетів, слотів, що дозволяє заощадити на покупці дорогих комплектуючих. Крім того, даний ремонт виключає необхідність повторної інсталяції і установки.
  • Усунення несправностей блока живлення сервера Dell. Ми замінимо роз'єми, пошкоджені елементи, полагодимо ланцюга живлення.
  • Ремонт материнської плати.
  • Збереження і відновлення інформації, файлів жорсткого диска. Ремонтувати сам диск не завжди доцільно, але ми допоможемо отримати необхідні затверджені навіть у випадку дуже серйозних ушкоджень.

Довіряючи обладнання фахівцям найкращого сервісного центру по ремонту Dell в Києві, «Технарям», ви отримуєте ряд переваг нашої мережі. Серед них комплексна безкоштовна діагностика. За її результатами персональний менеджер, який закріплюється за кожним замовленням, узгоджує терміни і вартість робіт з клієнтом.

Довірте ремонт сервера Dell сервісного центру "Технарі"!

Наші цеху укомплектовані з урахуванням всіх норм техніки безпеки надійним діагностичним і ремонтним обладнанням, що дозволяє надавати послуги швидко і якісно. Наш колектив – це команда професіоналів з великим досвідом роботи, тому ми справляємося з самими складними поломками. Якщо потрібно замінити комплектуючі, ми використовуємо оригінальні фірмові запасні частини і деталі, на які виробник дає гарантію від 6 місяців. 

На послуги «Технарів» діє гарантія 6 місяців. Якщо сервер вийде з ладу не з причини його неправильної експлуатації протягом півроку після ремонту, нашим першочерговим завданням буде його відновлення. Ми полагодимо його повторно безкоштовно або повернемо гроші, якщо це неможливо. Ще одним плюсом мережі «Технарі» є розстрочка.

Більше 10 майстерень відкриті в кожному районі міста, поруч з метро і працюють 6 днів на тиждень. Ми здійснюємо весь спектр послуг від установки і настройки, до ремонту і обслуговування серверів Dell. Довіряйте кращим, звертайтеся в «Технарі» у Києві.

Вас також може зацікавити