Ремонт комплектуючих в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт комплектуючих будь-якої складності, пропонуємо розстрочку.
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту комплектуючих складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт комплектуючих, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт комплектуючих в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт комплектуючих в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт комплектуючих в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт комплектуючих в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт комплектуючих в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт комплектуючих в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт комплектуючих в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 300
Ремонт блоку живлення Заміна компонентів, контролерів, силових ключів 350
Ремонт відеокарти Ремонт системи живлення відеокарти, прошивка BIOS відеокарти 350
Ремонт материнської плати «Стандарт» Заміна ємностей, роз'ємів, заміна BIOS і т. п. 350
Ремонт материнської плати «Експерт» Заміна або регенерація системної логіки 400

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. 

Запобігти поломці комплектуючих комп'ютера можна своєчасно проведеною профілактикою (чисткою комп’ютера), яку рекомендується проводити раз на рік. Так як всі несправності комплектуючих комп'ютера, як правило, пов'язані з його перегрівом.

Ремонт жорстких дисків

Крім перегріву, проблеми з жорстким диском можуть виникнути внаслідок механічного пошкодження пластин, магнітних головок або двигуна (після падіння, а також внаслідок тривалого використання жорсткого диска).

Ремонт жорсткого диска є міфом. Якщо ваш жорсткий диск несправний, ми запропонуємо вам відновити дані на новий жорсткий диск. Відновлення даних з несправного жорсткого диска - це складна робота, яка під силу не кожному, вимагає спеціальних знань, досвіду та програмного забезпечення. Якщо хтось обіцяє вам полагодити померлий жорсткий диск, то зберігати дані на такому диску надалі небезпечно і загрожує повною їх втратою.

Ремонт материнської плати

Завдяки материнській платі всі компоненти пристрою взаємодіють між собою. У ремонт материнської плати входять такі роботи як заміна північного та південного мостів, перепайка контактних роз'ємів, відновлення струмопровідних доріжок, перепайка ланцюгів живлення, роз'ємів, слотів. Всі ці роботи вимагають високої кваліфікації інженера та наявності спеціального обладнання. Залежно від складності, ремонт материнської плати становитиме від 250 грн.

Ремонт відеокарт

У відмінності від відеокарти ноутбука, яка рідко підлягає ремонту, відеокарту комп'ютера можливо відремонтувати. Як правило, перегрів відеокарти може привести до здуття конденсаторів, внаслідок чого виникне дисфункція стабілізаторів живлення та пам'яті. В такому випадку ремонт включає в себе усунення старого конденсатора, очистку посадкового гнізда та встановлення нового.

Якщо ж у відеокарті вийшов з ладу відеочіп, ремонт такої відеокарти недоцільний, так як вартість нового відеочіпа дорівнює вартості відеокарти.

Ремонт блока живлення

Найчастіше в блоці живлення ноутбука виходить з ладу високовольтний фільтр, з часом приходять в несправність мікросхеми ШІМ-контролера, а також проявляються проблеми з випрямлячами. Провівши ретельну діагностику та визначивши причину несправності, фахівці сервісного центру «Технарі» відремонтують блок живлення в короткі терміни та за розумну ціну.

Ремонт системи охолодження

Система охолодження відіграє важливу роль, так, вихід її з ладу, може спричинити перегрів комп'ютера, а значить і більш серйозні поломки. Ремонт системи охолодження включає в себе відновлення несправних елементів або їх заміну.

Ми завжди спробуємо відремонтувати несправну деталь, і тільки в крайньому випадку замінимо її. Ціни на ремонт комплектуючих комп'ютера наведено на відповідній сторінці, а також їх можна уточнити у менеджерів по телефону (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909.

Якщо ви не знаєте, що саме не працює, замовте безкоштовну доставку в сервісний центр. Після проведення повної діагностики з вами зв'яжеться менеджер, повідомить причину несправності та узгодить вартість ремонту.

На всі проведені послуги ми надаємо гарантію 6 місяців.

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. На це є кілька причин: 

  1. Дефект у роботі системного блоку викликаний іншими комплектуючими. Наприклад, коли система не стартує причиною може бути несправність материнської плати, блоку живлення, відеокарти.
  2. Економія вашого часу. Носити комплектуючі по одному за раз, в сервісний центр для діагностики, незручно всім.
  3. Ушкодження при самостійному розбиранні. Більшість користувачів не мають достатній досвід і кваліфікацію для самостійної збирання та розбирання ПК.
Вас також може зацікавити