Ремонт моніторів Dell в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту моніторів Dell у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 380 грн.
Виконуємо ремонт моніторів Dell будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту моніторів Dell складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моніторів Dell, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


При проектуванні електронних схем ЖК – моніторів нерідко трапляються помилки, які в подальшому стають причинами поломок. Також часто дефекти пайки та інші види заводського шлюбу, некомпетентний ремонт та порушення правил експлуатації призводить до того, що LCD - монітори можуть вийти з ладу в самий невідповідний момент. У такому випадку слід негайно звертатися в кращий сервісний центр по ремонту Dell в Києві – «Технарі»! 

Відновлення працездатності моніторів Dell в Києві

Тільки в умовах спеціалізованого сервісного центру «Технарі» можна надавати послуги якісного негарантійного ремонту в Києві. Для цього всі цехи нашої мережі оснащені сучасним діагностичним і ремонтним обладнанням та інструментарієм, а інженери мають великий досвід роботи, профільну освіту і високу кваліфікацію. Крім того, в мережі «Технарі» діагностика пристрою безкоштовна. За її результатами персональний менеджер узгоджує з замовником строки, обсяги і вартість ремонту.

Типові несправності моніторів Dell

  • Поломки, спричинені ушкодженнями матриці. При намоканні, попадання сміття і дрібних предметів в корпус монітора з'являються смуги, патьоки і інші перешкоди зображення.
  • Неполадки електроніки монітора Dell. Трапляються в результаті виходу з ладу транзисторів інвертора, неправильної пайки при складанні, при окисленні контактів, перегріві.
  • Несправності плати блоку живлення монітора. У цьому випадку перегорають первинні електричні ланцюга.
  • Вихід з ладу плати інвертора напруги.
  • Пошкодження ламп підсвічування. Підсвічування стає нерівномірною, яскравість знижується, а при перегорання або виході з ладу всіх ламп – дисплей стає повністю темним.
  • Проблеми в роботі плати управління і процесора. Про них може свідчити спотворення зображення, повідомлення про помилку в параметрах, частоті, дозвіл, зображення тремтить, рухається. Дана поломка потребує заміни процесора.

При цих і будь-яких інших проблемах ми рекомендуємо не пробувати провести ремонт монітора Dell своїми руками, не віддавати свій пристрій майстрам з сумнівною репутацією, оскільки це значно збільшує ризик більш серйозних ушкоджень. 

Переваги ремонту техніки в СЦ "Технарі"

Наші майстри використовують тільки оригінальні деталі та запчастини, тому не комплектуючі діє гарантія від виробника. А на послуги нашого сервісного центру – гарантія 6 місяців. Ми несемо відповідальність за свою роботу. Якщо протягом півроку монітор вийде з ладу не з вини користувача, ми повторно полагодимо його безкоштовно! Приймаємо Оплату будь-яким зручним для клієнта способом. Крім того, в мережі «Технарі» доступна розстрочка. Довіряючи своє пристрій майстрам найбільшою мультибрендовой мережі сервісних центрів «Технарі», ви зможете оцінити наші переваги і високу якість послуг!

Вас також може зацікавити