Ремонт моніторів ViewSonic в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


На даний момент Монітори ViewSonic не обслуговуємо. Про відновлення прийому їх у ремонт повідомимо.
Більш ніж 10 сервісних центрів в Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту моніторів в Києві. 

Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт моніторів будь-якої складності

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту монітора складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моніторів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонтувідгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт моніторів ViewSonic в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт моніторів ViewSonic в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт моніторів ViewSonic в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт моніторів ViewSonic в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт моніторів ViewSonic в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт моніторів ViewSonic в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт моніторів ViewSonic в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Американська компанія ViewSonic дуже відповідально підходить до виробництва продукції і пропонує «відчути різницю» між нею і продуктами конкуруючих виробників. Підприємство, засноване Джеймсом Чу в 1987 році, вже через кілька років стало найбільшим виробником моніторів, зайнявши місце серед лідерів даної галузі. На сьогоднішній день про високу репутацію корпорації, яка виробляє рідкокристалічні монітори, проектори і плазмові дисплеї, говорить широка популярність її продуктів і щорічний обіг у більш ніж мільярд доларів. Монітори ViewSonic прослужать вам вірою і правдою кілька років. Все, що від вас вимагається – це правильний догляд і своєчасний ремонт моніторів ViewSonic (він обходиться набагато дешевше, ніж усунення комплексної проблеми).

Ремонт моніторів ViewSonic у найбільшій мережі в Києві

Найбільша мережа по ремонту моніторів в Україні «Технарі» пропонує послуги своїх майстрів з ремонту моніторів.

Ми не даємо нездійсненних обіцянок і не перебільшуємо заслуги, щоб виділитися серед конкурентів. В якості своїх переваг ми надамо тільки факти, які можуть підтвердити майже всі з наших багатотисячних клієнтів.

Самий якісний ремонт моніторів ViewSonic – в Технарях!

Існує п'ять причин, чому має сенс прийти в сервісний центр по ремонту моніторів «Технарі»:

  1. Фіксована вартість на комплексний ремонт моніторів ViewSonic. Фахівці – Технарі, не вдаючись в подробиці, проведуть комплексний ремонт вашого монітора. Ви не будете задаватися питанням, скільки ламп підсвічування перегоріло (і скільки з них дійсно замінили). Отримавши в ремонт несправну техніку, ми замінимо всі лампи підсвічування і перепаяємо всі конденсатори, запобігши повторну поломку пристрою.
  2. Компетентні майстри-Технарі. Наш кожен співробітник має великий досвід роботи (від 3 років), більшість з них володіють компетенцією, підтвердженої відповідними сертифікатами.
  3. Зручне місце розташування. В Києві розтошовано більше 10 сервісних центрів. Напевно один з них знаходиться недалеко від вас.
  4. Гарантія на послуги ремонту моніторів – 6 місяців. Ми відповідаємо за рівень своїх послуг і користуємося тільки гарантовано якісними комплектуючими від виробників.
  5. Комфортний спосіб оплати. Наші клієнти оплачують ремонт моніторів в Одесі готівкою та карткою – в кожному салоні для вашої зручності встановлені банківські термінали.

Приносьте свою техніку в сервісний центр, де ми проводимо ремонт моніторів на найкращих умовах!

Вас також може зацікавити