Ремонт принтерів в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість ремонту від 175 грн.
Виконуємо ремонт принтерів будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 5 днів
Час ремонту принтера складає від 5 до 14 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт принтерів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт принтерів в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт принтерів в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт принтерів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт принтерів в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт принтерів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт принтерів в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт принтерів в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Принтер – це периферійний пристрій, який виводить збережену в комп'ютері інформацію на твердий фізичний носій (папір) - давно перестав бути виключно офісною технікою. Сьогодні більшість встановлених у квартирах і будинках принтерів полегшують побутову складову життя домочадців, які усвідомлюють значущість цієї техніки після її виходу з ладу. Сервісний центр «Технарі» наполягає: несправний принтер не є підставою для купівлі нового пристрою. Ремонт принтерів в Києві – ось та послуга, яка, заощадивши значну суму грошей на придбання техніки в магазині, подарує вам комфорт від користування незамінним в нашому житті друкованим пристроєм.

Ремонт принтерів в Києві з гарантією – це до «Технарів»!

Кілька останніх років найбільша мережа сервісних центрів займається ремонтом принтерів. Ми ремонтуємо принтери Саnоn (принтер Саnоn Pixma), Brother, Epson, Panasonic. Ремонту в сервісному центрі підлягають і принтери Samsung, KONICA MINOLTA, Xerox.

Щоб не вводити клієнтів в оману, пояснюючи не для всіх зрозумілу термінологію, сертифіковані фахівці проводять комплексний ремонт принтерів. В залежності від пакету послуг, ви будете платити фіксовану вартість ремонту, який передбачає повністю справний принтер. Таким чином, техніка після ремонту в сервісному центрі по ремонту принтерів гарантовано не вийде з ладу через 2 тижні після того, як ви отримали її назад.

«Технарі» проводять ремонт принтерів без запчастин, відновлюючи або ремонтуючи комплектуючі пристрою. Ми виробляємо ремонт техніки на рівні компонентів – в даному випадку фахівці роблять ремонт електронних схем. Комплексний ремонт принтерів з використанням запчастин, відповідно, передбачає використання лагодження запчастин від виробників.

«Технарі» також здійснюють профілактику принтерів, ціна якої призначена для збереження вашого спокою, що техніка не поламається найближчим часом. У тому випадку, якщо ремонту принтерів не вдасться уникнути, ціна профілактики буде набагато нижче.

Чому в «Технарях» найкращий ремонт принтерів в Києві:

  • наша мережа сервісних центрів – найбільша! Всього в Києві знаходиться більше 10 майстерень з ремонту принтерів. Приходьте в будь-який центр!
  • наш гарантійний термін – найтриваліший! Гарантія на послуги становить 6 місяців. Таких гарантій ви не знайдете більше ні в кого!
  • наш сервіс – найзручніший! Розплачуйтеся за послуги з ремонту принтерів готівкою та карткою: в кожному відділенні сервісного центру стоять банківські термінали.

Приносьте несправний друкований пристрій і заберіть якомога швидше свій принтер після ремонту в «Технарях»!

Здійснюємо ремонт принтерів таких виробників:

Також ремонтуємо принтери інших, менш популярних брендів (Xerox, Oki, Lexmark, Brother, Minolta, Panasonic, Kyocera).

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
  • Скільки мені буде коштувати діагностика принтера?-Діагностика принтера буде безкоштовною, якщо ви будете робити ремонт у сервісному центрі по ремонту принтерів «Технарі». -Безкоштовна діагностика принтерів буде і тоді, якщо ціна ремонту виявиться вище, ніж передбачувана при поверхневій діагностиці вартість послуг. - Діагностика коштуватиме 100 грн, якщо ви відмовитеся від ремонту принтерів в нашому СЦ.
  • Чому ви не здійснюєте ремонт і обслуговування принтерів на дому?Для ремонту принтерів необхідні суворі умови. Щоб бути задоволеним результатом, ремонт принтерів повинен здійснюватися на вільній площі в 2-3 квадратних метра, при нормальному освітленні і відсутності вітру, пилу, бризок води. При роботі виникають тонерні хмари, які можуть осісти на навколишні предмети.
  • Від чого залежить ціна ремонту принтерів?Від кількох факторів. В першу чергу, від виду принтерів. Важливим є і той факт, чи були задіяні при ремонті принтера запасні частини та комплектуючі.
  • Скільки триває ремонт принтерів в «Технарях»?Термін ремонту принтера залежить від поломки принтера і його моделі. Як правило, ремонт принтерів в нашому СЦ триває не більше 3-5 днів. Іноді він може здійснюватись набагато швидше, а в 2% випадків – трохи довше.
  • Існує гарантія на ваш ремонт принтерів? А якщо він знову зламається в гарантійний термін?На всі види здійснюваних послуг з ремонту принтерів (так само, як і іншої техніки) ми даємо гарантію 6 місяців. Якщо протягом цього часу ви будете дотримуватися рекомендацій по використанню техніки, але все одно зіткнетеся з повторною поломкою, ми усунемо її абсолютно безкоштовно!
Вас також може зацікавити