Ремонт принтерів Epson в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
На даний момент Принтери Epson не обслуговуємо. Про відновлення прийому їх у ремонт повідомимо.
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту у Києві. Зручний розклад.

Вартість ремонту від 175 грн.
Виконуємо ремонт принтерів Epson будь-якої складності

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту принтера Epson складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт принтерів Epson, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт принтерів Epson в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт принтерів Epson в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт принтерів Epson в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт принтерів Epson в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт принтерів Epson в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт принтерів Epson в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт принтерів Epson в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Японська компанія Epson є структурним підрозділом концерну Seiko, заснованого в 1881 році. Перший принтер цього бренду був вбудований в настільний кварцовий годинник, оснащений спеціальним хронометром. Прилад під назвою Crystal Chronometer 951 фіксував і відразу ж роздруковував результати проходить в Токіо Олімпіади (1964). Через 4 роки було налагоджено масове виробництво минипринтера EP-101, вага якої становив 2,5 кг. Пристрій відрізнявся не тільки компактними розмірами, але і високими показниками надійності. Варто відзначити, що і через майже 150 років ремонт принтерів Epson, якщо і відбувається, то далеко не завжди з вини виробника. Як правило, несправності стосуються тільки тих принтерів Epson, при експлуатації яких не були дотримані елементарні правила. Якщо це сталося, найбільша київська сервісна мережа по негарантийному ремонту принтерів «Технарі» допоможе вирішити цю проблему.

«Технарі» проводять ремонт принтерів Epson в Києві різних моделей

Клієнти, які вперше довірили ремонт своєї техніки мережі наших сервісних центрів, приносять принтери Epson l100 і принтери Epson l800. Ми здійснюємо комплексний ремонт принтерів в Києві Epson stylus, робимо ремонт принтера Epson r300 і Epson 1410. Постійні користувачі наших послуг приносять принтери Epson l200 і замовляють ремонт принтерів Epson l110, Epson stylus sx130, а також Epson l210.

Чому в центрах по ремонту принтерів Epson найкращі послуги:

- «Технарі» працюють у всіх куточках Києва. Ремонт принтерів можливий у будь-якому із більше 10 наших відділень – на Правому березі і на Лівобережній, у Центрі і на Троєщині.

- «Технарі» дають 6 місяців гарантії на послуги, та від 1 року на комплектуючі, які беруть участь у ремонті.

- «Технарі» роблять ремонт принтерів Epson недорого! На кожну наступну послугу з ремонту принтерів Epson поширюється гарантія.

Ви вже нам довіряєте? Перевірте наші слова, давши нам можливість полагодити ваш принтер! Приносьте його в сервісний центр «Технарі»!

Вас також може зацікавити