Ремонт принтерів HP в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 450 грн.
Виконуємо ремонт принтерів HP будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на оплату ремонту

Термін ремонту від 5 днів
Час ремонту принтера HP складає від 5 до 14 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт принтерів HP, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт принтерів HP в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт принтерів HP в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт принтерів HP в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт принтерів HP в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт принтерів HP в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт принтерів HP в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт принтерів HP в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Американська компанія HP випустила перший принтер у 1984 році, а вже через 4 роки було налагоджено масове виробництво цих друкованих пристроїв. Сучасні МФУ, вироблені по чітко вивіреному алгоритму, сьогодні знаходяться в кожному офісі і багатьох квартирах. Незважаючи на те, що вони є досить міцною технікою, яку нелегко зламати, інженери сервісних центрів «Технарі» нерідко займаються ремонтом принтерів HP. За нашою статистикою, всі поломки пристроїв бувають 2-х типів: заводські дефекти і неакуратність користувачів. І якщо перший вид поломок з успіхом нейтралізують в ході гарантійного ремонту, виправити поломку техніки по недбалості може негарантійний ремонт принтерів HP у найбільшої київської мережі сервісних центрів «Технарі».

Ремонт принтерів HP на самих вигідних умовах!

Інженери нашої сервісної мережі по ремонту принтерів завжди готові допомогти, усунувши поломку пристрою (вона, як правило, відбувається в дуже невідповідний момент). Залежно від характеру поломки і виду друкованого пристрою, термін ремонту принтерів HP буде коливатися в межах 3-5днів. 

«Технарі» - найнадійніший сервісний центр по ремонту принтерів

Ось чому вам вигідно довірити ремонт техніки «Технарям»:

Перед кожним ремонтом принтерів HP ми проводимо безкоштовну діагностику

Після кожного ремонту принтерів HP ми тестуємо пристрій в різних режимах

Під час кожного ремонту принтерів HP ми використовуємо тільки професійне обладнання та високоякісні матеріали

На кожен ремонт принтерів HP ми даємо гарантію 6 місяців, а на комплектуючі і запчастини – від 1 року

Будь-який з більш десятка сервісних центрів «Технарі» відкриває двері для клієнтів 6 днів на тиждень, без перерви на обід.

Довірте ремонт принтера HP нам, і отримайте дуже швидко справну техніку назад!

Вас також може зацікавити