Ремонт моніторів HP в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту моніторів HP у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 400 грн.
Виконуємо ремонт моніторів HP будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту моніторів HP складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моніторів HP, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


LCD монітори – досить складна і чутлива техніка. Вони можуть зламатися внаслідок заводського браку, дефектів під час пайки елементів, помилковому проектуванні електронних схем. Нерідко в сервісний центр «Технарі» звертаються після спроби самостійно відремонтувати монітор НР, після непрофесійного втручання, яке посилило ситуацію. Тому ми рекомендуємо не користуватися послугами кустарних майстрів. 

Де відремонтувати монітор HP?

При несправності будь-якого характеру відразу приносите пристрій в кращий сервісний центр по ремонту моніторів НР в Києві – «Технарі». Ми успішно усуваємо: 

  • Наслідки механічних пошкоджень матриці, які викликають смуги, патьоки і інші перешкоди зображення. 
  • Несправності електроніки монітора НР, які з'являються в результаті виходу з ладу транзисторів інвертора, при неправильній збірці електролітичних конденсаторів, заводському браку при пайку. Також електроніка страждає через окислення контактів, перегріву елементів.
  • Неполадки плати блоку живлення монітора, плати інвертора напруги.
  • Проблеми, що виникають після пошкодження ламп підсвічування. Про них свідчить нерівномірність підсвічування монітора, зниження яскравості або повністю темний екран.
  • Наслідки виходу з ладу плати управління та процесора, про який говорить спотворення зображення, порушення його геометрії, повідомлення про неправильне дозвіл, частоту і параметрах. 

У цих та інших випадках поломок, якісний негарантійний ремонт моніторів НР в Києві здійснять майстри сервісного центру найбільшою мультибрендовой національної мережі «Технарі». Безкоштовна діагностика буде першим етапом нашої роботи. В результаті неї ми складемо калькуляцію послуг, і персональний менеджер узгоджує всі нюанси з замовником до початку відновлювальних заходів. 

Переваги ремонту моніторів в СЦ "Технарі" 

Наш колектив – це згуртована команда професіоналів, які не тільки мають великий досвід, профільну освіту та сертифікати, але і з усією відповідальністю ставляться до своїх обов'язків. Тому в наших майстернях ви отримуєте гарантію 6 місяців на всі послуги! Якщо протягом цього часу монітор НР вийде з ладу не з вини користувача, ми полагодимо його повторно безкоштовно або повернемо в повному обсязі кошти замовника, якщо це неможливо або недоцільно! 

Наші цехи оснащені за останнім словом техніки сучасним діагностичним і ремонтним обладнанням та інструментарієм. Це дозволяє надавати послуги не тільки якісно, але й швидко. Для роботи ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини і деталі. На комплектуючі діє гарантія виробника. 

Ще однією перевагою нашої мережі є розстрочка. Ми йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи оплатити ремонт частинами. Більше 10 сервісних центрів «Технарі» відкриті у всіх районах Києва недалеко від метро. Ми працюємо без перерви 6 днів в тиждень. Вам не доведеться витрачати багато часу, щоб добратися в пункт прийому. Вибирайте той, що знаходиться поруч з будинком або офісом. Чекаємо вас в «Технарях»!

Вас також може зацікавити