Ремонт планшетів НР в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту планшетів HP в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 250 грн.
Виконуємо ремонт планшетів HP будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту планшетів HP складає від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшетів HP, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Фахівці найбільшої в Україні мультибрендовой національної мережі сервісних центрів «Технарі» здійснюють якісний негарантійний ремонт планшетів HP.

Як лагодять планшети HP?

Складність ремонту залежить від характеру проблеми. Найчастіше ми стикаємося з пошкодженням тачскріна планшета. Деякі моделі складаються з дисплейного модуля, тому ми замінимо деталь в зборі. Здійснювати дану операцію можуть тільки професіонали, які мають великий досвід роботи, спеціальні інструменти та обладнання.

Які поломки трапляються у планшетів? 

  • У ситуації, коли не включається планшет НР, ми можемо припустити несправність центральної плати, перегрів, поломку гнізда живлення. Наші інженери замінять мікросхему пристрою і повернуть йому робочий стан.
  • Якщо планшет НР не розпізнає сигнал Wi-Fi, проблему можна вирішити шляхом встановлення нового модуля Wi-Fi. Якщо ж причиною проблеми є програмний збій, необхідно перевстановити систему, перепрошити планшет НР. Цим займуться майстра спеціалізованого сервісного центру «Технарі».
  • Пошкодження роз'єму, поломка контролера харчування, зарядного пристрою, акумуляторної батареї призводить до того, що планшет НР не заряджається. «Технарі» проведуть безкоштовну діагностику. За її результатами персональний менеджер, якого ми закріплюємо за кожним замовленням, повідомить вам всі деталі майбутньої роботи: обсяги, терміни, вартість.

Не має значення, з якою поломкою ви зіткнулися. Будь-які збої в роботі, дефекти виявлені в процесі діагностики і усунуть в ході ремонту наші досвідчені інженери. Звертайтеся в найближчий пункт прийому мережі «Технарі», і ми обов'язково допоможемо повернути робочий стан планшету HP.

Інженери мультибрендовой мережі «Технарі»:

  • Здійснять ремонт динаміків, корпусу
  • Відремонтують або замінять шлейф, материнську плату
  • Полагодять або встановлять новий акумулятор, камеру пристрою
  • Відновлять системну плату після залиття
  • Замінять дисплей, сенсорний екран
  • Відремонтують або замінять кнопки, Wi-Fi модуль
  • Перепрошиють пристрій

На всі послуги мережі «Технарі» діє піврічна гарантія. Якщо протягом 6 місяців виникнуть неполадки не з вини користувача, ми повторно усунемо їх безкоштовно або повернемо гроші замовника.

Поставте питання про ремонт професіоналам

Задати будь-які питання щодо майбутнього ремонту можна менеджерам у чаті сайту, у соцмережах, у пошті retail@technari.com.ua. Всі телефони і адреси наших майстернях можна знайти в розділі «Контакти». Наші ціни доступні, а сервіс відповідає високим стандартам! Переконайтеся на власному досвіді, що ремонт планшета НР обійдеться дешевше, ніж покупка нового пристрою. Звертайтеся в «Технарі» у Києві. Ми чекаємо на вас!

Вас також може зацікавити