Ремонт моноблоків HP в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту моноблоків HP у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт моноблоків HP будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту моноблоків HP складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моноблоків HP, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Моноблок – зручний сучасний комп'ютер. Але навіть самої надійної та універсальної техніки іноді необхідний ремонт. Мережа «Технарі» до ваших послуг, якщо ви шукайте сервісний центр для якісного негарантійного ремонту моноблоків НР в Києві! Наші переваги оцінили тисячі вдячних клієнтів.

Поширені поломки моноблоків HP 

Приносите свій пристрій в один з більш 10 пунктів прийому «Технарі», відкритих поруч з метро в кожному районі міста, а про все інше подбають наші майстри. Ми успішно усуваємо поломки, які призвели до того, що: 

  • Моноблок вимикається або перезавантажується мимовільно. Часто причиною несправності є перегрів відеочіпа, процесора або інших елементів пристрою. Досконала діагностика допоможе встановити, трапився чи перегрів через поломки компонентів або в результаті попадання пилу в корпус.
  • Інженери найкращого сервісного центру по ремонту моноблоків НР в Києві замінять або відремонтують компоненти, або встановлять нову систему охолодження підвищеної потужності. Ми рекомендуємо раз на рік здійснювати профілактику моноблоків, щоб уникнути ситуацій, коли пил та сміття стають причинами серйозних поломок і необхідна не тільки очищення, але і дорогий ремонт.
  • Моноблок НР не включається. До цієї несправності призводить вихід з ладу блоку живлення, процесора, материнської плати. Ми швидко знайдемо причину і усунути поломку.
  • Під час роботи присутні сторонні звуки. Система постійно злітає, не може завантажитися, копіювання або відкриття файлів займає дуже багато часу. Все це симптоми несправності жорсткого диска. Якщо такі неполадки викликані механічним ушкодженням диска, ми замінимо його. Якщо справа стосується файлової системи, то ми проведемо ремонт диска і усунемо дані проблеми. Навіть при дуже істотних пошкодженнях, ми відновимо з диска і збережемо всю необхідну інформацію.
  • Вийшов з ладу сенсорний екран моноблока НР. Фахівці сервісного центру «Технарі» замінять або полагодять сенсор пристрою.
  • Моноблок НР працює, але екран при цьому темний. Можливо, має місце пошкодження відеокарти, екрану або шлейфа.
  • Не читаються оптичні диски. При такій несправності дисковод пошкоджує диски під час читання. Тому необхідно як можна швидше відремонтувати його або встановити новий пристрій.
  • Під час роботи моноблоку НР лунають звукові сигнали, БІОСА, але система при цьому не працює. Найчастіше має місце поломка відеочіпа, пам'яті або контролерів материнської плати. Усунути всі неполадки під силу нашим інженерам.
  • Система не бачить дисковод, жорсткий диск, не працюють периферійні пристрої. Необхідний ремонт південного моста материнської плати. 

У всіх цих випадках і при будь-яких інших несправностях не намагайтеся відремонтувати моноблок НР своїми руками, не довіряйте пристрій кустарних майстернях. Ми часто маємо справу з поломками, які виникли в результаті некваліфікованого втручання. Це істотно підвищує вартість ремонту. Тому, як тільки ви помітили збої в роботі моноблока, скористайтеся допомогою професіоналів сервісного центру «Технарі» у Києві. 

Переваги ремонту моноблоків в СЦ "Технарі"

Всі наші інженери мають великий досвід роботи, профільну освіту і дуже відповідально ставляться до роботи. Ми даємо гарантію 6 місяців на всі послуги нашого центру. Для безкоштовної діагностики та ремонту наші цехи оснащені найсучаснішим обладнанням та інструментами. Ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі, на які діє гарантія виробника.

Персональний менеджер буде супроводжувати кожен замовлення на всіх етапах роботи, погоджує вартість і терміни ремонту до його початку. Після відновлення пристрій тестується. Якщо протягом півроку моноблок НР вийде з ладу не з причини порушення правил експлуатації, нашим першочерговим завданням буде повторний безкоштовний ремонт. 

Істотним плюсом нашого сервісу є розстрочка: платіть за ремонт моноблока НР частинами! Ми приймаємо оплату будь-яким зручним для клієнта способом. Всі центри «Технарі» обладнані банківськими терміналами. Переконайтеся на власному досвіді, що швидкий ремонт моноблока НР, високі стандарти сервісу та гарантії доступні кожному! Приносьте пристрій у «Технарі», і ми продовжимо його термін служби на довгі роки!

Вас також може зацікавити