Ремонт серверів НР в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 200 грн
Виконуємо ремонт сервера НР будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Від безперебійної роботи сервера залежить якісна робота локальної мережі. Виробники і розробники цього обладнання приділяють особливу увагу його продуктивності, ресурсу та надійності. Але буває складно уникнути раптових поломок. Сервісний центр найбільшої національної мультибрендовой мережі «Технарі» пропонує якісний негарантійний ремонт і обслуговування серверів НР в Києві.

Ремонт сервера НР будь-якої складності

Несправності, з якими ми стикаємося під час роботи, можна умовно поділити на дві основні групи. Перша – це несправності апаратної частини серверів НР. До них можна віднести: перегрів процесора, вихід з ладу блоку живлення, пошкодження жорстких дисків. Друга група – це поломки програмного характеру, а саме некоректна робота операційної системи, проблеми з збереженням інформації, неправильне функціонування деяких служб сервера.

Наші майстри в максимально стислі терміни виявлені в процесі діагностики і усунуть під час ремонту найскладніші проблеми. Крім того, ми проводимо аудит стану, апгрейд, підключення та налаштування обладнання, встановлюємо ліцензійне ПЗ і відновлюємо raid-масиви. Інженери нашої мережі:

  • Виконають пайку мікросхем, слотів, сокетів, що істотно заощадить гроші замовника, оскільки не доведеться купувати дорогі комплектуючі, встановлювати і налаштовувати.
  • Усунуть поломки блоку живлення сервера НР: замінять роз'єми, пошкоджені елементи, відновлять ланцюга живлення.
  • Проведуть ремонт материнської плати сервера НР.
  • Відновлять і зберігають інформацію, файли з жорсткого диска. Оскільки ремонтувати диск не завжди вигідно фінансово, ми допоможемо отримати необхідні дані навіть при наявності дуже серйозних ушкоджень.

Звернувшись в «Технарі», кращий сервісний центр по ремонту серверів НР в Києві, ви отримуєте можливість оцінити переваги нашої мережі. Серед них комплексна досконала безкоштовна діагностика. За її результатами ми складемо калькуляцію послуг, позначимо терміни і вартість ремонту. Персональний менеджер повідомить про них клієнта і узгодить всі нюанси до початку роботи.

Відремонтуйте ваш сервер в СЦ "Технарі"

Ми зібрали команду фахівців, які мають профільну освіту, великий досвід роботи і високу кваліфікацію, підтверджену сертифікатами. На послуги сервісного центру «Технарі» ми даємо гарантію 6 місяців. Якщо протягом півроку сервер НР вийде з ладу не з причини неправильної експлуатації, ми відновимо його робочий стан повторно безкоштовно або повернемо гроші замовника.

Ми укомплектували наші майстерні надійним ремонтним та діагностичним обладнанням та інструментарієм, використовуємо оригінальні деталі і запчастини, на які діє гарантія виробника. Більше 10 майстерень нашої мережі відкриті в кожному районі Києва недалеко від метро.  Ми працюємо 6 днів на тиждень без перерви для вашої зручності.

Ще одним плюсом сервісу «Технарів» є розстрочка. Платите за ремонт частинами, щоб зняти навантаження з вашого бюджету. Довіряйте кращим, звертайтеся в сервісний центр «Технарі». Ми здійснюємо весь спектр послуг: від установки і настройки, до обслуговування і ремонту серверів НР. Чекаємо вас в «Технарях» у Києві! 

Вас також може зацікавити