Ремонт відеокарт в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
На даний момент Відеокарти не обслуговуємо. Про відновлення прийому їх у ремонт повідомимо.
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів у Києві. Зручний розклад.
Вартість ремонту від 750 грн.
Виконуємо ремонт відеокарт будь-якої складності
Термін діагностики до 14 днів
Час діагностики відеокарти складає до 14 днів у 90% звернень
Гарантія від 14 днів до 3 місяців
Надаємо гарантію на ремонт відеокарт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
8 отзыв Загальний рейтинг:
(8 )
8 відгуків 8 3.9
Забавная картина по поводу вашего сервиса на Петровке . На сайте написанно чиним любые проблемы с видеокартой ну думаю нормальный сервис возьму видеокарту пусть сделают диагностику . В итоге по приходу мне говорят без системника видеокарту не чиним и тд . Я нормально объяснил что у меня артефакт не видеокарте и что дома на компе проверил другую видяху и все работает следовательно проблема в видяхе . В итоге просто на отъебись сказали мы не чиним видеокарты . Говорю у вас на сайте написанно любые работы с видеокартой . На что прозвучал ответ не тратьте наше время мы не будем чинить видеокарту . Вот так починил у вас видеокарту . Уж если называетесь сервисным центром то пожалуйста соответствуете ему а не грубите клиентам потому что сидите и втыкаете на телефоне в переписках.
Ремонт відеокарт в Києві
1
1  2  3  4  5
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт відеокарт в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт відеокарт в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт відеокарт в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт відеокарт в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт відеокарт в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт відеокарт в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт відеокарт в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Діагностика відеокарт (залежить від складності відеокарти і характеру дефекту) Оплата тільки у випадку відмови від ремонту. За експрес діагностику протягом дня оплата стягується відразу. Всі ремонти узгоджуються додатково, якщо вилка ціни ремонту не співпадає з узгодженою при прийомі пристрою в ремонт. 250
Ремонт відеокарти Ремонт ланцюгів живлення відеокарти (карта не визначається в системі, або не обертаються кулера, не горить підсвічування). ГАРАНТІЯ (1-3 МІСЯЦІ). 1500 - 3500
Ремонт відеокарти Ребол перепосадка GPU (іноді, при довільних зависаниях). ГАРАНТІЯ (14 днів-1 МІСЯЦЬ). 1600 - 2500
Ремонт відеокарти Прошивка BIOS відеокарти. ГАРАНТІЯ (14 днів-1 МІСЯЦЬ). 750 - 1200
Ремонт відеокарти Заміна всієї пам'яті на 8 гб на картах для майнінгу. Якщо донорську пам'ять надає клієнт. 3150
Викуп неробочих відеокарт на запчастини Залежить від моделі і стану плати, при неможливості або не рентабельності ремонту можливий викуп на запчастини. Цікавлять карти від 2017 року. типу 1060 і новіше, рх 470 і новіше. 500 - 5000


Відеокарта — це найважливіша деталь будь-якого комп'ютера, так як саме вона віГПовідає за виведення зображення на екран. Більшість її несправностей можна усунути, не вдаючись до заміни, як, наприклад, відбувається при поломці відеокарти ноутбука. Якщо здулися і потекли конденсатори, здійснюється очищення посадкового гнізда і установка нових, однак якщо зламаний відеочіп, то проводити ремонт недоцільно.

Ми ніколи не пропонуємо заміну відеокарти, якщо є можливість її відновлення, що ціною виходить набагато дешевше покупки нового графічного процесора (ГП).

Ознаки і причини несправностей відеокарти

Якщо на комп'ютері стали проявлятися такі «симптоми», це означає, що графічний процесор несправний:

  • на моніторі виникають різні аномалії: точки, лінії, фігури, інше;
  • спотворюється зображення під час завантаження ОС;
  • монітор не включається, при цьому кулери і світлові індикатори працюють;
  • не запускаються 3D-ігри незважаючи на наявність новітнього ПО.

Причиною виникнення спотворень або, так званих, артефактів може стати перегрів ГП, його вихід з ладу або неправильно встановлені дайвера. Єдине, що можна зробити самостійно — це спробувати перевстановити драйвера, однак очищення, заміну термопасти та інші процедури краще довірити фахівцеві.

Графічні спотворення пді час завантаження операційної системи свідчать про поломки відеоконтролера, ГП або роз'єму. Перевірити працездатність відеокарти можна на іншому комп'ютері.

У разі непрацездатності монітора причина, швидше за все, криється в поганому контакті або поломці відеопам'яті. Варіантів може бути безліч. Щоб точно переконатися, що справа саме в графічному процесорі, можна підключити монітор до іншого комп'ютера.

«Технарі» точно знають, в чому справа!

З'ясувати, що саме вийшло з ладу і з якої причини, можуть фахівці мережі сервісних центрів «Технарі» Києві. Ми спеціалізуємося на ремонті поломок комплектуючих різної складності і зможемо швидко продіагностувати стан вашого ПК. Найчастіше приблизно в 90% звернень ми виробляємо ремонт або заміну відеокарти від 45 хвилин до 5 днів.

Звертаючись до нам, ви напевно оціните переваги такої співпраці, бо як:

  • ми проводимо безкоштовну діагностику;
  • ми не накручуємо ціни - у нас можна відремонтувати ГП від 300 грн;
  • замінюємо комплектуючі на оригінальні або якісні аналоги;
  • можна оплатити всі послуги розстрочку;
  • надаємо гарантію на півроку.

Після закінчення робіт ми обов'язково протестуємо працездатність ПК і дамо вам кілька рекомендацій, які допоможуть у надалі продовжити термін служби графічного процесора.

Перевірити, який стадії перебуває відновлення вашого комп'ютера, можна прямо на сайті. Для цього введіть свій номер в поле «Перевірка статусу замовлення» та отримайте всю необхідну інформацію. Про закінчення робіт ми сповістимо вас за допомогою смс.

Щоб не упустити ні однієї важливої деталі, приносите в сервіс весь системний блок, а не окремі комплектуючі — так ми зможемо протестувати його роботу в цілому.

Звертаємо вашу увагу на те, що ми рекомендуємо здавати на діагностику та в ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. 

Вас також може зацікавити