Ремонт серверів Lenovo в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт сервера Lenovo будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
1 отзыв Загальний рейтинг:
(1 )
1 відгук 1 5
Спасибо за ремонт смартфона! Работать стал лучше чем с завода. Все очень аккуратно и вовремя. Еще приду при необходимости и рекомендовать буду. "Технарям" повезло с приемщицей в центре на Маяковского. Все очень замечательно! СПАСИБО!
Ремонт серверів Lenovo в Києві
5
1  2  3  4  5


Безперебійна робота локальної мережі залежить від якісної роботи сервера. Фірми, які займаються випуском даного обладнання, дбають про його продуктивності і надійності. Але навіть найдорожча техніка не застрахована від поломок.  Якісний негарантійний ремонт і обслуговування серверів Lenovo в Києві здійснюють досвідчені інженери сервісного центру «Технарі».

Ремонт сервера Lenovo від професіоналів

Ми найчастіше стикаємося з поломками апаратної частини сервера Lenovo. До них відноситься перегрів процесора, вихід з ладу блоку живлення, відеокарти, несправності жорсткого диска. Але нерідкі і неполадки програмного характеру, а саме некоректна робота ОС і неправильне функціонування деяких служб сервера, а також проблеми зі збереженням інформації.

Майстра великої мультибрендовой національної мережі сервісних центрів «Технарі» усунуть в максимально стислі терміни будь-які несправності, а також здійснять аудит стану сервера, апгрейд, підключать і налаштують обладнання, встановлять ліцензійне ПЗ і відновлять raid-масиви. Звертайтеся в «Технарі», якщо необхідні:

  • Пайка мікросхем, сокетів, слотів. Такий ремонт дозволяє заощадити на покупці дорогих комплектуючих, при цьому виключає необхідність повторної інсталяції та налаштування програмного забезпечення.
  • Відновлення блоку харчування. Наші фахівці замінять роз'єми, пошкоджені елементи, полагодять ланцюга живлення.
  • Ремонт материнської плати.
  • Збереження інформації, файлів жорсткого диска. Не завжди вигідно фінансово ремонтувати диск, але ми зробимо всі необхідні затверджені навіть у випадку дуже серйозних ушкоджень.

Скориставшись послугами найкращого сервісного центру по ремонту серверів Lenovo в Києві «Технарі», ви можете на власному досвіді оцінити наші переваги. Серед них безкоштовна діагностика. Після неї персональний менеджер узгоджує з замовником строки, обсяги і вартість ремонту. 

Переваги ремонту в СЦ "Технарі"

Ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини і деталі, на які діє гарантія виробника. Наш колектив – це команда професіоналів з великим досвідом роботи. Цеху наших майстернях укомплектовані надійним обладнанням для діагностики і ремонту, що дозволяє надавати послуги швидко і якісно. 

Гарантійний термін в мережі «Технарі» складає 6 місяців. Якщо протягом півроку після ремонту сервер Lenovo вийде з ладу не з причини порушення правил експлуатації, ми повторно відновимо його безкоштовно або повернемо гроші.

«Технарях» можна скористатися вигідними умовами розстрочки. Більше 10 пунктів прийому мережі «Технарі» відкриті в кожному районі Києва поруч з метро. Приносьте сервер в один з них, і ми зробимо все, щоб повернути пристрою робочий стан і продовжити термін його служби. Чекаємо вас в «Технарях»!

Вас також може зацікавити