Ремонт моніторів Lenovo в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту моніторів Lenovo у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт моніторів Lenovo будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту моніторів Lenovo складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моніторів Lenovo, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Іноді внаслідок заводського браку, при помилках проектування електронних схем моніторів, дефекти пайки елементів, при необережному використанні, при спробах ремонтувати монітор Lenovo своїми руками, виникають поломки, які заважають повноцінній роботі пристрою. 

Поширені несправності моніторів від Lenovo

Розглянемо типові несправності, при яких необхідно негайно звернутися в спеціалізований сервісний центр.

  • Механічне пошкодження матриці. При попаданні рідини, сміття та пилу, дрібних предметів в корпус пристрою зображення спотворюється, з'являються смуги, патьоки і інші перешкоди.
  • Поломки плати інвертора напруги, плати блоку живлення монітора.
  • Неполадки електроніки. Вихід з ладу транзисторів інвертора, неякісна заводська пайка, окислення контактів, перегрів чинять негативний вплив. Наші наладчики з'ясують причину і усунуть проблеми.
  • Вихід з ладу ламп підсвічування. В результаті пошкодження, перегорання лампи падає яскравість монітора, підсвічування стає нерівномірною. Коли пошкоджені всі лампи, то екран стає темним.
  • Проблеми в роботі плати управління і процесора. У цьому випадку зображення спотворюється, мерехтить, з'являються повідомлення про помилку. Необхідна заміна процесора монітора.

Фахівці «Технарів» усувають ці та інші види поломок в максимально стислі терміни. Для цього всі цехи нашої мережі укомплектовані сучасним діагностичним і ремонтним обладнанням та інструментами. Наші майстри – це сертифіковані інженери, чий досвід роботи і професіоналізм дозволяють справлятися з неполадками будь-якої складності.

Переваги ремонту техніки Lenovo в СЦ "Технарі"

Діагностика в мережі «Технарі» безкоштовна. За її результатами персональний менеджер, який буде закріплений за замовленням, тримає клієнта в курсі всіх нюансів майбутніх робіт, узгоджує їх терміни і вартість. На комплектуючі, використані в процесі відновлення техніки, поширюється гарантія від виробника. Після усунення неполадок монітор ретельно тестується. На послуги «Технарів» діє 6 місяців гарантії. Таким чином ми підкреслюємо своє відповідальне ставлення до роботи. Зручний спосіб оплати вибирає клієнт. 

Ми приймаємо готівку, банківські перекази і карти. Для цього всі пункти прийому обладнані терміналами. Крім того, величезним плюсом нашого сервісу є можливість скористатися розстрочкою на 3 місяці, якщо загальна сума ремонту надто відчутна для вашого бюджету. Оцінити всі переваги сервісу мультибрендовой національної мережі «Технарі» дуже просто! Досить доставити своє несправний пристрій в один з наших пунктів прийому. Більше 10 майстерень відкриті в кожному районі Києва недалеко від метро і працюють 6 днів на тиждень!

Вас також може зацікавити