Сервісний центр Gorenje в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту техніки Gorenje в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 250 грн.
Виконуємо ремонт техніки Gorenje будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт.
Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження техніки Gorenje становить від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт техніки Gorenje, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Куди віднести техніку Gorenje в ремонт?

З гордістю можемо відзначити, що щодня вдосконалюючись, кращий сервісний центр по ремонту техніки Gorenje в Києві, «Технарі», пропонує дійсно висококласне обслуговування. Наші досвідчені сертифіковані фахівці мають профільну освіту та високу кваліфікацію, що дозволяє їм справлятися із самими серйозними проблемами. Крім того, майстерні мережі обладнані за останнім словом техніки, сучасним діагностичним і ремонтним інструментом та обладнанням. Ми настільки впевнені в якості своїх послуг, що надаємо гарантію на них і запчастини, використані в процесі відновлення пристрою, не менше 6 місяців.

Надайте нашим фахівцям рішення проблем з Вашою технікою. Ми зробимо все, щоб пристрої працювали безперебійно довгі роки!

Яка техніка Gorenje підлягає ремонту?

До Ваших послуг найбільша в Україні мультибрендова національна мережа сервісних центрів «Технарі»! Ми пропонуємо негарантійний якісний ремонт техніки Gorenje, а саме:

 • мікрохвильових печей Gorenje by Starck, Ora-Ïto Infinity Collection, Simplicity Collection, Classico Collection (GMO, MO, MMO)
 • хлібопічок BM
 • кухонних комбайнів MMC, SB, SBR
 • м'ясорубок MG 
 • соковижималок JC, CJ
 • пилососів FREESTYLE, SUPRA POWER, TWIST, ROPOWER, ALPHA POWER, ATLANTIS, DELTA POWER, DISCOPOWER, HIPHOP (SVC, VC, VCED, VCK)
 • мультиварок MCE, MCB, SVI
 • блендерів BPC, BS, B, BSM, HBX, HB, MPE, M, ME, MRP
 • пароварок FS, SIMPLICITY
 • зволожувачів повітря 
 • прасок SIE, SIT, SIH, SGT

Для уточнення деталей щодо ремонту конкретної моделі техніки даного бренду, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами гарячої лінії, у чаті сайту або залиште заявку на безкоштовну консультацію, і ми самі зателефонуємо Вам у зручний час!

Умови ремонту в мережі «Технарі»

Багаторічний досвід роботи дозволив визначити алгоритм надання послуг з усунення несправностей техніки. Першим етапом ремонту завжди є безкоштовна діагностика. В процесі доскональної діагностики наші професіонали не тільки виявлять явні проблеми, але і виявлять всі приховані дефекти в роботі пристрою. Персональний менеджер, який закріплюється за кожним замовленням, проінформує клієнта за її результатами, а також повідомить терміни і ціну майбутнього ремонту. Найчастіше відновлення техніки займає не більше 5 днів. Все залежить від складності і характеру поломки.

Де полагодити Gorenje?

Ми піклуємося про зручність клієнтів, тому у кожному районі Києва біля метро відкрили пункти прийому техніки. Щоб дізнатися оптимальний маршрут і графік роботи найближчої майстерні мережі «Технарі», зв'яжіться з нашими консультантами або скористайтеся розділом «Контакти».

Пам'ятайте, що ремонтувати дешевше, ніж купувати новий пристрій. Довірте майстрів сервісного центру «Технарі» у Києві несправну техніку Gorenje, і Ви гарантовано поповните ряди наших вдячних клієнтів! Ми чекаємо вас 6 днів на тиждень без перерви!

Вас також може зацікавити