Ремонт зволожувачів повітря Gorenje в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо зволожувачів повітря ремонт Gorenje будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту складає від 3 до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Незважаючи на те, що принцип роботи зволожувача досить простий, всередині нього складний механізм. Без належного догляду він може вийти з ладу в самий невідповідний момент. Тому варто періодично протирати резервуар зволожувача розчином оцту, щодня очищати ємності від залишків води. Таким способом можна запобігти появі цвілі. Перед тим, як сховати зволожувач на тривале зберігання необхідно також вимити перекисом патрубки і мембрани, висушити їх. Дані заходи допоможуть зберегти працездатність пристрою на тривалий період.

Але якщо поломки все - таки застали вас зненацька, не впадайте у відчай! Негарантійний якісний ремонт зволожувачів Gorenje в Києві можуть здійснити майстри сервісних центрів великої мультибрендовой національної мережі «Технарі».

Типові поломки зволожувача повітря Gorenje, які легко усувають наші фахівці:

  • Зволожувач Gorenje не випаровує воду. Така поломка може бути викликана ушкодженням мембрани або механізму, який приводить її в дію. Наші інженери замінять вийшли з ладу компоненти зволожувача, ніж повернуть йому робочий стан.
  • Припинилася подача повітря. У даній ситуації необхідно провести чистку отворів повітряних патрубків. Якщо це не допомогло, кращого майстра сервісного центру по ремонту зволожувачів Gorenje в Києві «Технарі» виключать поломку двигуна або вентилятора, замінять повітрозабірний фільтр, якщо в цьому буде необхідність.
  • Неприємний запах пара. Слід промити забруднену мембрану пристрою.
  • Збої в роботі електроніки зволожувача Gorenje. Усунення таких несправностей необхідно довіряти тільки майстрам спеціалізованого сервісного центру.

Який би характер не носили ушкодження, з якими б поломками ви не зіткнулися, звертайтеся в майстерні мережі «Технарі», і ми з радістю допоможемо вам!

Переваги ремонту техніки Gorenje в СЦ "Технарі"

У всіх районах Києва відкрито пункти прийому техніки поряд з метро для зручності клієнтів. Персональний менеджер, який закріплюється за кожним замовленням, за результатами безкоштовної діагностики погоджує з власником пристрою терміни, обсяг і вартість ремонту.

Сертифіковані фахівці нашої мережі мають профільну освіту та великий досвід роботи, що дозволяє їм справлятися з неполадками будь-якої складності. У їх розпорядженні сучасна і надійна діагностична і ремонтна апаратура, інструменти, оригінальні запчастини і комплектуючі.

Якщо протягом півроку гарантійного терміну зволожувач Gorenje вийде з ладу не з вини користувача, ми ще раз відремонтуємо його безкоштовно або повернемо гроші замовника.

Ми приймаємо оплату карткою. Всі сервісні центри «Технарі» укомплектовані терміналами. А також будь-яким зручним способом і частинами. Кожному клієнту доступна вигідна розстрочка.

Професіоналізм, гарантії, висококласний сервіс та швидкий ремонт зволожувача Gorenje – це незаперечні плюси мережі «Технарі». Довіряйте кращим!

Вас також може зацікавити