Ремонт мікрохвильовок Gorenje в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту мікрохвильовок Gorenje у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт мікрохвильовок Gorenje будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту мікрохвильовок Gorenje складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт мікрохвильовок Gorenje, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Словенська компанія випускає функціональні і зручні у використанні мікрохвильові печі. Але від раптових поломок не застрахована навіть сама надійна техніка. Якісний негарантійний ремонт мікрохвильовок Gorenje в Києві пропонує сервісний центр найбільшою мультибрендовой національної мережі «Технарі». 

Які несправності мікрохвильовок Gorenje переборні

Наші інженери мають великий досвід та успішно усувають несправності будь-якого характеру, у разі: 

  • Коли мікрохвильова піч Gorenje не включається. Після ретельної діагностики ми знайдемо причину і відремонтуємо пристрій в максимально короткі терміни.
  • Якщо не крутиться тарілка мікрохвильові печі Gorenje. Установка нового двигуна тарілки допоможе усунути цю несправність.
  • Якщо мікрохвильова піч не нагріває продукти. Заміна магнетрона допоможе повернути пристрою робочий стан.
  • Якщо під час використання мікрохвильовка іскрить. Найчастіше така проблема виникає, якщо пошкоджено шнур печі, перегорів запобіжник або несправна плата управління.
  • Коли мікрохвильовка не реагує на натиснення кнопок. Проблема в сенсорній панелі буде вирішена шляхом її заміни.

Усунення цих та будь-яких інших несправностей – головне завдання наших інженерів. Ми працюємо для вас 6 днів на тиждень без перерви. Більше 10 майстерень відкриті в кожному районі Києва неподалік від метро! Оскільки дуже часто наші майстри стикаються з негативними наслідками ремонту мікрохвильовок Gorenje своїми руками, які значно збільшують вартість відновлення техніки, ми настійно рекомендуємо відразу звертатися в «Технарі». Ви гарантовано залишитеся задоволені професіоналізмом і висококласним сервісом.

Переваги ремонту мікрохвильових печей в СЦ "Технарі"

Наші переваги давно оцінили тисячі вдячних клієнтів. У мережі «Технарі» діагностика безкоштовна. За її результатами ми складемо план робіт, позначимо їх терміни і вартість. Персональний менеджер, закріплений за кожним замовленням, буде тримати клієнта в курсі, і погоджувати всі ключові моменти до початку ремонту. 

Наш колектив – це команда професіоналів, досвід, кваліфікація та знання яких підтверджені дипломами та сертифікатами. А цеху сервісного центру оснащені найсучаснішим діагностичним та ремонтним обладнанням, що дозволяє надавати послуги не тільки якісно, але й швидко. Залежно від характеру поломок ремонт може зайняти від 45 хвилин до 5 днів. Ми закуповуємо тільки фірмові запасні частини і деталі, тому на комплектуючі діє гарантія від виробника.

Після відновлення пристрою проходять тестування на всіх режимах. Ми завжди відповідаємо за свою роботу. На послуги фахівців сервісного центру по ремонту мікрохвильових печей Gorenje даємо півроку гарантії. Приймаємо оплату будь-яким зручним способом: готівкою, банківським переказом, картою. Для цього всі пункти прийому «Технарі» обладнані терміналами.

Ще однією істотною перевагою нашої мережі є розстрочка! Ви можете звернутися до наших менеджерів – консультантів у чат сайту, електронну пошту retail@technari.com.ua чи соцмережі. Також працюють гаряча лінія сервісного центру «Технарі»: (044) 3-909-909, (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909. Все, що потрібно для якісного ремонту та обслуговування мікрохвильових печей Gorenje – це принести пристрій у «Технарі». Наші майстри подбають про те, щоб повернути техніку на вашу кухню як можна швидше!

Вас також може зацікавити