Ремонт пилососів Gorenje в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 300 грн
Виконуємо ремонт пилососа Gorenje будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Сьогодні пилосос є в кожному будинку. Підбираючи техніку, покупці звертають увагу не тільки на її функціональність, але і на надійність. Якщо строго дотримуватися рекомендацій виробника по використанню пристрою, можна уникнути багатьох поломок. Але перепади напруги, природний знос, неакуратне поводження й інші фактори, які чинять негативний вплив. Якісний негарантійний ремонт порохотягів Gorenje в Києві здійснюють майстри сервісного центру «Технарі».

Приносите на ремонт пилосос Gorenje, якщо:

  • Він не включається. Часто причинами такої проблеми є пошкодження проводи, вимикачі, вилки, ланцюгів живлення, перегрів або перегорання запобіжника пристрою. Але найбільш складною проблемою є вихід з ладу електродвигуна. 
  • Пилосос Gorenje не всмоктує повітря. Ця несправність виникає в разі засмічення шланга, фільтра або переповнення мішка для сміття. Якщо проблема не зникає після чищення пристрою, скористайтеся допомогою професіоналів найкращого сервісного центру по ремонту порохотягів Gorenje в Києві – «Технарі».
  • З'явився сторонній шум, запах гару, сильна вібрація під час роботи пилососа. Найчастіше до цього призводить всмоктування води. 
  • Замикання всередині пристрою може бути викликано конденсатом, утвореним при перепадах температур, при неправильному зберіганні пилососа (наприклад, на балконі). 
  • Також проблеми в роботі пилососа виникають при пошкодженні підшипників двигуна, засміченні вузлів колектора графітовим пилом.

У цих та інших випадках усунути неполадки можна в майстернях мережі «Технарі». Наші ціни доступні, а сервіс відповідає високим стандартам. Ми проведемо безкоштовну доскональну діагностику і відновимо техніку в процесі ремонту.

Головні переваги ремонту порохотягів Gorenje

  • Більше 10 пунктів прийому «Технарі» відкриті в кожному районі Києва поруч з метро. Ми працюємо 6 днів на тиждень без перерви.
  • Наш колектив – це команда професіоналів, які мають високу кваліфікацію, великий досвід роботи і з усією відповідальністю ставляться до своїх обов'язків. Цеху наших майстернях оснащені сучасним обладнанням, що дозволяє надавати послуги швидко і якісно.
  • Діагностика в «Технарях» безкоштовна. За її результатами персональний менеджер інформує клієнта про вартість, терміни ремонту.
  • Для відновлення техніки ми використовуємо тільки фірмові запасні частини і деталі, на які діє гарантія виробника 1 рік. На послуги мережі «Технарі» ми даємо 6 місяців гарантії. Ми безкоштовно усунути всі неполадки, якщо вони виникнуть протягом півроку після ремонту не з вини користувача. 
  • Заплатити за послуги можна будь-яким зручним способом. А також у «Технарях» можлива оплата частинами в рамках розстрочки. Ми завжди пропонуємо найкращі умови для своїх клієнтів!

Не намагайтеся відремонтувати пилосос Gorenje своїми руками. Тільки грамотні майстри в спеціалізованому сервісному центрі «Технарі» у Києві можуть зробити це швидко і з гарантією!

Вас також може зацікавити