Ремонт м'ясорубок Gorenje в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту м'ясорубок Gorenje в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт м'ясорубок Gorenje будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту м'ясорубок Gorenje складає від 3 до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт м'ясорубки Gorenje, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Електром'ясорубки давно оцінили по достоїнству господині. Швидко і дуже якісно перемелюючи фарш, подрібнюючи овочі, вони значно економлять час. Продукція бренду Gorenje користується великою популярність, що не дивно, враховуючи гарний дизайн, функціональність і надійність побутової техніки. Але уникнути поломок вдається не завжди. У процесі роботи трапляються перепади напруги, після тривалого використання приладу настає природний знос деталей і вузлів техніки. Нерідко самі користувачі порушують правила експлуатації пристрою, що перевищують допустимі навантаження. 

Найбільш поширені несправності м'ясорубок Gorenje

Якщо вашої м'ясорубці необхідний якісний негарантійний ремонт м'ясорубок Gorenje в Києві, сервісний центр найбільшої мультибрендовой національної мережі «Технарі» до ваших послуг! Наші пункти прийому працюють у всіх районах міста. Недалеко від метро. Ми працюємо 6 днів на тиждень без перерви для вашої зручності! Типові несправності, з якими найчастіше мають справу «Технарі»:

  • Пошкодження шестерні редуктора м'ясорубки Gorenje. До такої поломки призводить використання пристрою на межах потужності, велике навантаження. Наші фахівці замінять несправні деталі приладу.
  • В результаті зносу ножа або його посадкового місця порушена робота техніки. Найчастіше причиною такої несправності є перемелювання дуже жорсткого і жилавого м'яса, потрапляння кісток, подрібнення непризначених для м'ясорубки продуктів. Ми замінимо ніж, встановимо новий шнек.
  • Виникла деформація якоря електроприводу м'ясорубки.
  • З'явилася корозія, тріщини та інші механічні пошкодження корпусу, зрив різьби.
  • Несправності вмикачів, запобіжників м'ясорубки Gorenje.
  • Міжвиткові замикання в обмотці двигуна.
  • Порушення електричних контактів.
  • Неполадки з'єднання м'ясорубки.
  • Поломки електродвигуна.
  • Пошкодження ізоляції, шнурів, вилки м'ясорубки, графітових щіток колектора.

Всі ці та будь-які інші несправності рекомендуємо усувати лише в умовах найкращого сервісного центру по ремонту м'ясорубок Gorenje в Києві - «Технарі».

Переваги ремонту техніки Gorenje в "Технарях"

Діагностика

Діагностика у нашій мережі безкоштовна. За її результатами персональний менеджер, який супроводжує кожне замовлення, інформує клієнта про терміни і вартість відновлення техніки. Після узгодження всіх нюансів наші досвідчені сертифіковані інженери з профільною освітою приступають до роботи. Всі цехи «Технарів» обладнані сучасною діагностичною та ремонтної апаратурою, інструментами, що дозволяє надавати послуги в максимально стислі терміни.

Гарантія

Після усунення неполадок м'ясорубка тестується на всіх режимах. Ми впевнені в якості своєї роботи, тому надаємо півроку гарантії. Якщо протягом 6 місяців будуть відзначені будь-які дефекти м'ясорубки, негайно звертайтеся в «Технарі». Ми повторно очиним пристрій безкоштовно, якщо дані поломки виникли не з вини користувача, або повернемо в повному обсязі гроші, витрачені на ремонт в нашій мережі. На фірмові запасні частини і деталі, які використані в процесі роботи, діє гарантія від виробника 1 рік.

Оплата

Оплатити послуги сервісного центру «Технарі» у Києві можна готівкою, на реквізити в банку або картою. Для цього всі пункти прийому оснащені терміналами. Істотною перевагою нашої мережі також є безвідсоткова розстрочка. Ви забираєте справний пристрій відразу, а сплачуєте за його ремонт рівними частинами протягом 3х місяців.


Ми застерігаємо!

Не довіряйте свою техніку кустарних майстрів, не намагайтеся відремонтувати м'ясорубку Gorenje своїми руками. Часто наші інженери відновлюють пристрою після такого ремонту, що істотно підвищує вартість послуг. Довіряйте професіоналам мережі «Технарі»!

Вас також може зацікавити