Ремонт мультиварок Gorenje в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту мультиварок Gorenje у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт мультиварок Gorenje будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту мультиварок Gorenje складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт мультиварок Gorenje, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Сучасні господині давно оцінили переваги мультиварок. Вони значно полегшують процес приготування блюд, що вимагають менше часу і зусиль. При чіткому дотриманні правил експлуатації такі прилади служать довгі роки. Але уникнути поломок вдається не завжди. Велике навантаження, природний знос деталей, перепади напруги мережі негативно позначаються на будь-якій техніці.

Лагодження Gorenje у Києві 

Якщо ви шукайте якісний надійний ремонт мультиварок Gorenje в Києві, сервісний центр «Технарі» до ваших послуг! Ми відкрили більше 10 майстерень у кожному районі міста, недалеко від метро. 

Які неполадки усувають фахівці «Технарів»?

  • Мультиварка Gorenje не включається. Захист блокує роботу приладу, коли встановлена неправильно чаша. Якщо ж всі компоненти пристрою зафіксовано належним чином, але індикатори не горять, необхідно скористатися допомогою професіоналів – віднести техніку в сервісний центр.
  • Помилка «Е» на дисплеї. При появі помилок «Е1», «Е2», «Е3» необхідно вимкнути мультиварку і почекати, поки випарується волога, яка потрапила всередину приладу. Інші помилки з індексом «Е» необхідно виправляти за допомогою керівництва по експлуатації техніки, де описані поломки і покрокові інструкції щодо їх усунення. Якщо після всіх заходів пристрій не почало працювати в нормальному режимі, повторно показує помилку – звертайтеся в кращий сервісний центр по ремонту мультварок Gorenje в Києві, «Технарі». Ми проведемо комплексну діагностику, виявимо проблему і вирішимо її максимально швидко.
  • Приготування страви триває занадто довго. Часто по закінченню передбаченого часу на приготування страви воно виявляється сирим? Перевірте правильність вибору режиму, щільно встановлена каструля приладу. Якщо проблема зберігається, необхідно виконати скидання всіх параметрів пристрою. Як це зробити описано в інструкції до кожної мультиварці. Якщо все одно не вдається усунути програмний збій, доведеться доставити прилад в сервісний центр «Технарі».
  • Мультиварка Gorenje вимикається раніше часу. Іноді причиною такої несправності буває перевищення норми завантаження продуктів, неправильний вибір температурного режиму. Якщо ж всі параметри дотримані, але прилад відключається до того, як страва приготувався, то ми маємо справу або з засміченням парового клапана, або з утворенням нагару на нагрівальному елементі, або недостатньою кількістю рідини через якого пригорає їжа. Система в такому випадку скидає програму, щоб уникнути займання. У сервісному центрі «Технарі» досвідчені інженери проведуть чистку всіх елементів і усунуть цю проблему.
  • Сторонній запах. Часто причиною стороннього запаху буває механічне пошкодження корпусу або проводів мультиварки. Ми усунемо ці поломки. Якщо ж запах з'явився з - за низької якості пластмаси, а провітрювання, обробка ємностей мультиварки оцтом, лимонним соком і інші методи не допомагають, необхідно звертатися до виробника. Швидше за все, тут заводський брак, який ніяк не усунути.

При цих і будь-яких інших поломки звертайтеся в «Технарі». Наші менеджери безкоштовно проконсультують з будь-яких питань щодо майбутнього ремонту. Наші цехи обладнані за останнім словом техніки сучасної надійною апаратурою, а інженери мають багаторічний досвід роботи, високу кваліфікацію, підтверджену сертифікатами. 

Діагностика в мультибрендовой національної мережі безкоштовна. За її результатами персональний менеджер узгоджує з клієнтом всі ключові моменти: терміни, обсяги і вартість ремонту до його початку.

Чому варто ремонтувати мультиварки у нас

Ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини і деталі, на які діє гарантія виробника. Ми завжди відповідаємо за свою роботу, тому на послуги сервісного центру «Технарі» даємо гарантію 6 місяців. Якщо протягом півроку мультиварка Gorenje зламається не з вини користувача, ми повторно полагодимо її безкоштовно або повернемо 100% вартості ремонту. 

Всі наші центри обладнані терміналами для зручності клієнтів, тому оплатити послуги можна карткою. Також приймаємо готівку і банківський переказ. В мережі «Технарі» діє розстрочка: платіть за ремонт частинами. Оцініть всі переваги нашого сервісу особисто! Довірте нам вирішення проблем з вашої кухонною технікою. Пункти прийому мережі «Технарі» працюють 6 днів на тиждень без перерви!

Вас також може зацікавити