Ремонт мікрохвильовок Bosch в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту мікрохвильовок Bosch у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт мікрохвильовок Bosch будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту мікрохвильовок Bosch складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт мікрохвильовок Bosch, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Якщо ви шукаєте якісний негарантійний ремонт мікрохвильовок Bosch в Києві, мережа сервісних центрів "Технарі" до ваших послуг. Багато років "Технарі" займаються відновленням техніки: більше 10 сервісних центрів відкриті в кожному районі міста, поруч з метро.

Поширені несправності мікрохвильових печей Bosch (і не тільки)

Наші фахівці зроблять усе, щоб продовжити термін служби мікрохвильової печі Bosch на довгі роки. Переконайтеся особисто, що наш сервіс і переваги, доступні кожному! Приносьте несправну техніку в наш центр, якщо мікрохвильова піч:

  • не вмикається. Знайти несправність і усунути її в максимально короткі терміни буде головним завданням наших фахівців.
  • іскрить під час експлуатації. Це може бути наслідком пошкодження шнура пристрою, перегорання запобіжника або поломки плати управління. У будь-якому випадку наші майстри впораються з цими проблемами.
  • не крутить тарілку. Ми замінимо двигун тарілки.
  • не нагріває продукти. Причиною може бути поломка магнетрона пристрою.
  • не реагує на натиснення кнопок. Ми проведемо заміну сенсорної панелі пристрою.

При цих і будь-яких інших несправностях звертайтеся в мережу сервісних центрів по ремонту мікрохвильовок Bosch – «Технарі». 

Чому Вам варто обслуговуватися у нас

Крім того, що наш сервіс відповідає високим стандартам, ми пропонуємо ряд істотних переваг. Серед них безкоштовна діагностика, яка визначає обсяги та вартість відновлювальних робіт. Ми закуповуємо тільки фірмові запчастини, тому на них діє гарантія від 6 місяців. А на всі послуги наших інженерів – 6 місяців гарантії. Ми повторно відремонтуємо пристрій або повернемо вам гроші, які були витрачені на відновлення мікрохвильовки в «Технарях», якщо вона вийде з ладу протягом півроку не з вини користувача. Ми завжди відповідаємо за свою роботу!

Ми приймаємо до оплати готівку, банківський переказ або карту. Для цього всі пункти прийому обладнані терміналами. Сервісні центри мережі працюють 6 днів на тиждень без перерви. Якщо ціна за ремонт надто відчутна для вашого бюджету - пропонуємо скористатися розстрочкою. Залежно від складності і характеру поломок, ремонт мікрохвильовки Bosch може зайняти від двох до п'яти днів. Якщо у вас залишилися будь-які питання задати їх можна нашим менеджерам в контакт-центрі або звернутися відразу в один з більш десяти сервісних центрів. 

Застереження!

Не довіряйте кустарним майстрам, не намагайтеся полагодити мікрохвильову піч своїми руками. Тільки в умовах спеціалізованого центру досвідчені майстри з профільною освітою на сучасному обладнанні можуть здійснити діагностику та якісний швидкий ремонт мікрохвильової печі Bosch. 

Вас також може зацікавити