Ремонт м'ясорубок Bosch в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту м'ясорубок Bosch в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт м'ясорубок Bosch будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту м'ясорубок Bosch складає від 3 до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт м'ясорубки Bosch, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Сучасні електричні м'ясорубки істотно полегшують життя, економлять час і сили, оскільки беруть на себе важку монотонну роботу з приготування фаршу, подрібнення і шатківниці овочів. М'ясорубки Bosch відрізняються привабливим дизайном, функціональністю і високою якістю збірки. Але якою б надійною не була техніка, вона іноді виходить з ладу. Якісний негарантійний ремонт м'ясорубок Bosch в Києві пропонують фахівці сервісного центру «Технарі».

Типові несправності м'ясорубок Bosch

Наш колектив – це команда професіоналів, які мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід роботи і з усією відповідальністю ставляться до своїх обов'язків. Розглянемо типові несправності, з якими найчастіше мають справу наші майстри:

 • Пошкодження шестерень редуктора м'ясорубки Bosch. Причиною такої несправності є високе навантаження на пристрій. Ми замінимо комплектуючі, що вийшли з ладу та усунемо неполадки в самі стислі терміни.
 • Зношування ножа внаслідок рубки продуктів, не призначених для подрібнення в електром'ясорубці, при перемелюванні жорсткого жилавого м'яса, при попаданні дрібних кісток під час подрібнення. У цьому випадку ми замінимо вийшовший з ладу ніж. Зношування посадкового місця ножа м'ясорубки можна усунути шляхом наплавлення металу або ж встановлення нового шнека.
 • Поломка з'єднання м'ясорубки.
 • Вихід з ладу мотора пристрою.
 • Неполадки внаслідок деформації якоря електроприводу.
 • Корозія, тріщини та інші механічні пошкодження корпусу, зрив різьби.
 • Міжвиткові замикання в обмотці двигуна м'ясорубки Bosch.
 • Порушення електричних контактів, поломки вмикачів, запобіжників.
 • Пошкодження ізоляції, шнурів, вилки м'ясорубки Bosch.
 • Вихід з ладу графітових щіток колектора.
 • Несправності електродвигуна, які ліквідуються шляхом його заміни або перемотування. 

Всі ці та інші поломки легко усунуть інженери найкращого сервісного центру по ремонту м'ясорубок Bosch в Києві – «Технарі». Ви обов'язково оціните переваги і високий рівень сервісу нашої мережі, якщо принесете пристрій в наш пункт прийому. Більше 10 майстерень відкриті в кожному районі міста, поруч з метро і працюють 6 днів на тиждень без перерви!

Переваги ремонту техніки Bosch в "Технарях"

Інденерні відділи найбільшої мультибрендовой національної мережі «Технарі» оснащені надійним сучасним діагностичним і паяльним обладнанням та інструментарієм для ремонту. 

Діагностика 

Діагностика в «Технарях» безкоштовна. Про її результати клієнта проінформує персональний менеджер, який супроводжує кожне замовлення. Після узгодження всіх нюансів по вартості та термінів, інженери приступають до роботи. Вони використовують тільки фірмові запасні частини і деталі, на які діє гарантія виробника від 6 місяців.

Гарантія

На послуги сервісного центру «Технарі» ми даємо гарантію 6 місяців. Якщо протягом цього часу м'ясорубка Bosch вийде з ладу не з вини користувача, ми повторно полагодимо її безкоштовно або повернемо в повному обсязі гроші, якщо це неможливо.

Оплата

Ще одним вагомим перевагою «Технарів» є розстрочка. Ми завжди йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи кращі умови! У нашому центрі можна розплатитися карткою. Для цього всі пункти прийому обладнані терміналами.

Нагадуємо!

Не намагайтеся ремонтувати м'ясорубку Bosch своїми руками. Нам часто доводиться стикатися з наслідками некваліфікованого втручання, які суттєво підвищують вартість відновлення техніки. Приносьте пристрій у «Технарі», і ми зробимо все, щоб м'ясорубка як можна швидше повернулася на вашу кухню!

Вас також може зацікавити