Ремонт соковижималок Bosch в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 320 грн
Виконуємо ремонт соковижималок Bosch будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


В залежності від потреб, покупці вибирають соковижималки шнекові або відцентрові, комбіновані або цитрус-преси. Яку б модель ви не обрали, вона може раптово вийти з ладу в самий невідповідний момент. У такій ситуації необхідно звернутися до надійного сервісного центру по ремонту соковижималок Bosch в Києві – «Технарі».

Ремонт будь-яких соковижималок Bosch

Причинами несправностей кухонної помічниці найчастіше стають перепади напруги мережі. Крім того, високе навантаження і часте використання призводить до швидкого зношування деталей і вузлів техніки. Ми не рекомендуємо ремонтувати соковитискач Bosch своїми руками. Дані операції слід довірити професіоналам. Також не виключений заводський брак, але в цьому випадку необхідно звертатися до виробника.

Типові несправності соковижималок Bosch і способи їх усунення

Якщо соковижималка не включається, неякісно вичавлює сік, вимикається, не перемикаються її режими, знижена продуктивність – негайно зверніться до майстрів сервісного центру «Технарі». Ми здійснимо якісний негарантійний ремонт соковижималок Bosch будь-якого ступеня складності. Наші досвідчені інженери нададуть допомогу, якщо:

 • необхідно замінити насадки, сітки, ємності 
 • провести чистку або змащування внутрішніх деталей і механізмів
 • пошкоджений шнур, вилка пристрою
 • вийшла з ладу плата управління, двигун 
 • пошкоджені корпусні елементи, муфти

Довіряючи пристрій нашим спеціалістам, ви отримуєте ряд переваг:

 • Серед них безкоштовна діагностика. За її результатами персональний менеджер зорієнтує замовника за вартістю, строками та обсягами робіт.
 • Ми укомплектували всі майстерні надійним діагностичним і ремонтним обладнанням, інструментарієм, щоб надавати послуги в максимально стислі терміни. 
 • Використовуємо фірмові запасні частини і деталі, на які діє гарантія виробника від 6 місяців.
 • Наші інженери мають багаторічний досвід роботи, високу кваліфікацію, що дозволяє справлятися з самими різними поломками. 
 • На послуги сервісного центру «Технарі» ми даємо гарантію 6 місяців. Якщо в цей час соковитискач Bosch вийде з ладу не з причини порушення правил експлуатації, ми повторно полагодимо її безкоштовно або повернемо гроші. 
 • Кожен клієнт може скористатися розстрочкою. Платите за ремонт частинами!

Більше 10 майстерень великої мережі «Технарі» відкриті у всіх районах міста поруч з метро. Все що необхідно – це принести її в найближчий пункт прийому, і наші інженери зроблять все, щоб продовжити термін її служби на довгі роки. Ми чекаємо вас 6 днів на тиждень і працюємо без перерви! 

Вас також може зацікавити