Ремонт прасок Bosch в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт прасок Bosch будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Сучасні праски бувають декількох типів: з терморегулятором, з терморегулятором і парозволожувачем, з терморегулятором, парозволожувачем і розбризкувачем. Ремонт прасок повинен виконуватися професіоналами, особливо якщо мова йде про складну роботу, що включає розбирання, заміну електронагрівача або електронною плати управління, шнурів.

Якісний негарантійний ремонт прасок Bosch в Києві пропонують майстри сервісного центру великої мультибрендовой національної мережі «Технарі».

Типові поломки праски Bosch, які легко усувають наші фахівці:

  • Вапняний наліт. Найчастіше ця проблема виникає в прасках з функцією подачі пари. Утворювався накип викликає перегрів температурних датчиків. При такій нього знижується також продуктивність роботи нагрівальних елементів і інтенсивність пара. Майстри проведуть чищення пристрою від нальоту і накипу, усунуть інші поломки, які викликані ними і повернуть працездатність приладу.
  • Неполадки проводів, шнурів живлення. Звертайте увагу на довжину шнура перед покупкою пристрою. Якщо дріт занадто короткий, постійне натяг негативно впливає на нього. Занадто довгий шнур заважає в роботі, а в місцях вигинів і переломів утворюються ушкодження. У цьому випадку необхідно замінити провід праски.
  • Поломка регулятора температури. При такій несправності не піднімається температура праски. Майстри замінять регулятор.
  • Несправність сигнальної лампи. На ручці праски знаходиться шкала режимів і лампа - індикатор. При розігріві пристрою до заданої температури, тен і сигнальна лампа вимикаються. Якщо несправна лампа, наші майстри замінять її в максимально стислі терміни.
  • Вихід з ладу тена праски Bosch. Інженери з допомогою мультиметра виявлять неполадки тена пристрою. Але перегорів тен необхідно буде замінити, ремонту він не підлягає.

При цих або будь-яких інших поломки праски Bosch негайно зверніться в сервісний центр «Технарі».

Переваги ремонту техніки Bosch в СЦ "Технарі"

Ми відкрили майстерні в кожному районі Києва недалеко від метро. Вибирайте найближчий пункт прийому та приносьте праска на безкоштовну діагностику. Після неї персональний менеджер узгоджує з замовником ціну і терміни ремонту.

Інженери нашої мережі мають багаторічний досвід, сертифікати, що підтверджують їх професіоналізм, а також використовують найсучасніше і надійне діагностичне і ремонтне обладнання, щоб надавати послуги якісно і швидко. Вони несуть повну відповідальність за свою роботу, тому гарантійний термін в сервісному центрі «Технарі» складає 6 місяців. Якщо праска Bosch зламається в цей період не через порушення правил експлуатації, нашим першочерговим завданням буде його безкоштовне відновлення. На оригінальні запасні частини і деталі, використані під час ремонту, діє гарантія виробника.

Ми приймаємо оплату карткою, для цього всі пункти прийому техніки обладнали терміналами. Також пропонуємо вигідну розстрочку, якщо вартість послуг відчутна для бюджету замовника. Звертайтеся в сервісний центр «Технарі», наші майстри обов'язково усунуть поломки, якими б серйозними вони не були і продовжать термін служби праски Bosch на довгі роки.

Вас також може зацікавити