Ремонт кухонних комбайнів Bosch в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту кухонних комбайнів Bosch у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 320 грн.
Виконуємо ремонт кухонних комбайнів Bosch будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту кухонних комбайнів Bosch складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт кухонних комбайнів Bosch, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Важко уявити будинок сучасної господині без кухонного комбайну. Величезною популярністю серед покупців користується бренд Bosch. Це дуже надійні пристрої німецького лідера з виробництва побутової техніки. Але інтенсивна експлуатація, природне зношування, велике навантаження, перепади напруги в мережі, нехтування правилами експлуатації та догляду за технікою призводять до того, що трапляються неполадки. 

Які поломки зустрічаються найчастіше

Залипання насадок, вихід з ладу шестерень, пошкодження привідного ременя комбайна або ізоляції - найбільш поширені поломки при зверненні в ремонт. Також нерідко в сервісні центри звертаються з проблемами в електроніці, поломками запобіжника або перемикача швидкостей і режимів, несправностями мотора, ушкодженнями шнура, підшипників. Своєчасна профілактика допомагає уникнути багатьох неприємних сюрпризів, тому ми рекомендуємо користуватися послугами сервісного центру «Технарі» в Києві не тільки для якісного негарантійного ремонту кухонних комбайнів Bosch, але і для обслуговування і профілактичних заходів з метою своєчасної заміни зношених деталей та підтримки робочого стану пристрою.

Ремонт кухонних комбайнів Bosch - наш профіль

Досвідчені інженери мережі «Технарі» мають профільну освіту, високу кваліфікацію і досвід роботи з несправностями будь-якого характеру. Діагностика в мережі «Технарі» безкоштовна. А за кожним замовленням закріплюється персональний менеджер, який інформує клієнта про терміни і вартість робіт. Ми успішно впораємося з: 

  • Поломками, що виникли внаслідок ударів, падіннь, потрапляння вологи або сторонніх предметів всередину.
  • Виходом з ладу двигуна кухонного комбайна. Залежно від ушкодження, буде розглядатися можливість ремонту або заміни електродвигуна пристрою.
  • Несправностями плати управління. Про таких неполадки може свідчити шум під час роботи комбайна, запах гару, раптове відключення техніки. Замінити згорілі деталі зможуть наші фахівці.
  • Поломками реостата двигуна кухонного комбайна, які призводять до того, що техніка працює уривчасто.
  • Поломками насадок і ємностей. Найбільш вірогідним сценарієм ремонту в цьому випадку буде заміна несправних деталей.
  • Виходом з ладу фіксатор кришки комбайна, ножів, щіток, ґрат, дисків, підшипників та інших елементів. Наші майстри проведуть ремонт або заміну даних елементів.
  • Чищенням пристрою. Якщо не здійснювати належний догляд після використання комбайна, наявність пили і сміття може стати причиною загоряння кухонного комбайна під час роботи.
  • Ушкодженнями кабелів, шнурів, виделки.
  • Іншими поломками, які заважають повноцінній роботі апарату.

Переваги ремонту в "Технарях"

Для успішного та швидкого ремонту цеху сервісних центрів «Технарі» у Києві укомплектовані надійним діагностичним і ремонтним обладнанням та інструментарієм. На всі послуги нашого центру діє гарантія 6 місяців. Якщо протягом даного періоду трапиться повторна поломка, що виникла не з вини користувача, ми усунемо її в рамках гарантії! У процесі усунення неполадок інженери використовують тільки оригінальні фірмові деталі, на які виробники дають гарантію від 6 місяців. Після ремонту ми в обов'язковому порядку проводимо тестування кухонного комбайна. 

Ми приймаємо оплату готівкою, банківським переказом і картою. Для цього всі сервісні центри «Технарі» обладнані терміналами. Крім того, значною перевагою нашої мережі є можливість скористатися розстрочкою. Платите за ремонт частинами, щоб зняти навантаження зі свого гаманця. Наші ціни доступні, а сервіс відповідає високим стандартам, тому не варто ремонтувати кухонний комбайн Bosch своїми руками або користуватися послугами кустарних майстерень. Приносьте несправну техніку в будь-який з сервісних центрів, і наші фахівці допоможуть повернути вашого помічника на кухню! Більше 10 сервісних центрів “Технарі” у Києві працюють для вас!

Вас також може зацікавити