Ремонт пилососів Bosch в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 300 грн
Виконуємо ремонт пилососа Bosch будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту-від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Пилососи значно спрощують процес прибирання, оскільки роблять її більш ефективною і швидкою. Випускається під брендом Bosch техніка відповідає всім стандартам якості і надійності. Але уникнути поломок вдається не завжди. Навіть коли ви вибираєте найдорожчий пристрій, слід не забувати про те, що найбільший відсоток неполадок трапляється з вини користувача. Вивчіть інструкцію з експлуатації і суворо дотримуйтесь її, щоб мінімізувати проблеми. 

Які поломки трапляються при експлуатації пилососа Bosch?

Якщо ж несправності застали зненацька, скористайтеся послугами якісного негарантійного ремонту пилососів Bosch в Києві, які надають майстри сервісного центру мережі «Технарі». Негайно зверніться за допомогою наших фахівців, якщо:

  • Пилосос Bosch не вмикається. Необхідно виключити пошкодження вилки, вимикача, дротів пристрою або ланцюгів живлення. Також до даної поломки призводить перегрів, перегорання запобіжника техніки, вихід з ладу електродвигуна. Після безкоштовної діагностики ми встановимо причину і усунемо несправність в максимально стислі терміни.
  • Пилосос не всмоктує повітря. Така проблема є наслідком засмічення шланга, фільтрів. Необхідно також перевірити наповненість мішка для збору сміття. Якщо після чищення ситуація не змінилася, можливо, знадобиться ремонт комплектуючих або двигуна приладу.
  • Чути сторонній шум, запах гару, сильна вібрація під час роботи пилососа Bosch. Найчастіше це трапляється внаслідок всмоктування води. Внутрішнє замикання може виникнути, якщо пилосос зберігається в приміщенні з підвищеною вологістю або на балконі, коли відбувається перепад температур, який провокує утворення конденсату. Крім того, дані проблеми виникають після засмічення вузлів колектора графітовим пилом або при пошкодженні підшипників двигуна. В умовах найкращого сервісного центру по ремонту пилососів Bosch в Києві можна відновити техніку в даному випадку.

Фахівці мережі «Технарі» усунуть всі ці та будь-які інші неполадки. 

Довірте відновлення працездатності вашої техніки нам!

У нас є необхідне діагностичне і ремонтне обладнання, інструментарій. Закуповуються фірмові запасні частини і деталі, на які діє гарантія виробника від 6 місяців. Наш колектив – це сертифіковані інженери, чий багаторічний досвід роботи і кваліфікація дозволяють виконувати роботи будь-якого рівня складності.

Більше 10 пунктів прийому «Технарі» відкриті в кожному районі Києва і працюють 6 днів на тиждень без перерви для зручності клієнтів. Ми даємо гарантію 6 місяців на послуги наших фахівців. Якщо пилосос Bosch вийде з ладу не з вини власника протягом півроку після ремонту, ми повторно відновимо його безкоштовно або повернемо гроші замовника.

Залиште ремонт тільки для професіоналів!

Ми не рекомендуємо самостійно лагодити пилосос Bosch. Часто наші майстри мають справу з поломками, які виникли в результаті такого втручання. Звертайтеся до професіоналів, довіряйте кращим! «Технарі» на ділі доводять, що несуть відповідальність за свою роботу! Ще однією перевагою «Технарів» є розстрочка. Платите за ремонт частинами!

Вас також може зацікавити