Смартфонні процесори в ноутбуках. Навіщо?

Сучасні технології не стоять на місці! Вони стають просунутіше, доступніше і повсякденніше. На сьогоднішній день, за офіційними даними мобільних телефонів вже на 20% більше, ніж людей, тобто телефони є у всіх: від бездомних до депутата, від першокласника до олігарха. І, здавалося б, подальший розвиток технологій очевидно. Але змушені вас розчарувати: ми глибоко помиляємося. Хоч і розробка квантових процесорів ведеться вже давно, до їх виходу у світ ще дуже багато часу.

Чого очікувати в найближчому майбутньому?

Відповідь ми маємо вже зараз. У найближчі кілька місяців нам варто очікувати нове покоління ноутбуків, заснованих на процесорах від смартфона (технологія Snapdragon), але працюють на операційній системі Windows.

Як ви знаєте, розвиток мобільного інтернету відбувається так стрімко, що, здавалося б, тільки недавно для нас було в новинку використання інтернету далеко від дому, а вже зараз на території України всі активно використовують 3G. Незабаром нам обіцяють появу 4G і 5G.

У той же час, в США вже скоро будуть у всю використовувати 5G. Цей факт безпосередньо торкнувся ігрових технологій. Хочеться сказати, що Wi-Fi, як би дивно це не здавалося, може незабаром опинитися пережитком минулого. Причиною цього послужить розвиток все того ж мобільного інтернету.

Незабаром його швидкість буде перевищувати швидкість стаціонарного інтернету, а вигоди, які він надає (через не прихильності до конкретного місця при його використанні) є величезною перевагою перед Wi-Fi.

Переваги процесорів від смартфона в ноутбуці

Менше часу на завантаження

Само собою, використання мобільного інтернету не буде єдиною перевагою нового покоління ПК перед старим (особливо враховуючи те, що така практика вже впроваджувалася раніше). В силу того, що будуть використовуватися процесори від смартфона, вам більше не доведеться чекати завантаження. 

Все, що буде потрібно – натиснути на клавішу і вуаля, комп'ютер вже включений (працювати це буде за аналогією з розблокуванням смартфона).

Зменшення витрат енергії

Ще одним істотним плюсом використання процесора як у смартфона стане зменшення витрат енергії і можливість використання пристрою протягом всього дня без допзарядки (експерти обіцяють до 22х годин роботи).

Клавіатура і комп'ютери майбутнього

Ну і вишенькою на торті стала не нова технологія, але несправедливо недооцінена! Клавіатура від'єднується від ноутбука і, таким чином, монітор перетворюється в повноцінний планшет (не виключено використання стилуса).

Прототипи таких пристроїв вже представили компанії ASUS, HP (ASUS NovaGo і HP Envy X2 відповідно). Lenovo вирішили не відставати і пообіцяли анонс пристрою в найближчому часі. Всі ноутбуки зібрані на платформі Qualcomm 835, на них встановлена Windows 10 S, яку можна безкоштовно оновити до версії Pro.

Чекати виходу новинок залишилося недовго, їх вихід в маси намічений в першій половині 2018 року.

Ще однією гарною новиною стане їх ціна! Компанія ASUS обіцяє ціну в 599-799$ в залежності від обсягу пам'яті, інші ж, поки що, ціну не оголошують.

AMD у справі

І останнє, що хотілося б відзначити – участь AMD у проекті. Ця компанія розробила спеціальний модем SoC Ryzen для вищевказаних пристроїв. Він гарантує високу стабільність інтернету і можливість повноцінного його використання далеко від дому (особливо, як ми пам'ятаємо, цьому сприяє стійка батарея ноутбука).

Таким чином, ви можете навіть пограти в киберспортивные гри (наприклад, Dota 2 або World of Tanks) прямо в парку або на парковці, та й взагалі де завгодно.

Більш того, на такому барвистому описі розробники не зупинилися. Вони пообіцяли, що за умови наявності 5G у місці вашого перебування, ви зможете викачати навіть повнометражний фільм менш ніж за хвилину.

Такі новини технологій не можуть не радувати. Залишилося тільки дочекатися випуску нових пристроїв (а поки у вас є час накопичити на них грошей) і появи мобільного інтернету четвертого і п'ятого покоління в місці вашого проживання. Враховуючи темпи розвитку сучасної науки чекати залишилося недовго.

І порада наостанок: якщо ви збираєтеся купувати собі новий ноутбук найближчим часом, то не варто поки що поспішати. Краще скористайтеся статтею про модернізації вашого старого заліза!

Ссылка на гидру в тор по материалам hydra4you.fm

Телефонуйте:

+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
Всі контакти

Графік роботи:
ПН-ПТ: з 10:00 до 20:00
СБ: з 10:00 до 17:00
НД: вихідний
Знайти найближчий сервісний центр на карті
Кур'єрська доставка
Скидка -10 ТВ
Ремонт телевізорів
Відновлення інформації
Ремонт принтерів
0 1 2 3 4 5 6