Про нас

Головний принцип компанії «Технарі» звучить так:  «Інтереси клієнта – в пріоритеті»! Слідуючи йому, ми створюємо мету, досягаємо їх, створюємо нову… Так триває знову і знову. Ми обіцяємо, що не підведемо вас і не знизимо своїх стандартів, серед яких:

Зручне місцерозташування

Спеціально для вашого комфорту ми відкрили більше 15 центрів по всьому місту. Не перевантажуйте себе тривалими поїздками – майстерні «Технарі» перебувають у найбільш густонаселених районах Києва! Всі вони оточені гарною транспортною розв'язкою, розташовуються в хвилинах ходьби від метро.

Різні способи оплати

Клієнтам не варто переживати про те, щоб розміняти купюру – у нас можна сплатити карткою. Дуже вигідно користуватися послугами «Оплата в розстрочку». Власники техніки платять за ремонт протягом декількох місяців, не помічаючи того!

Хороший сервіс

Ми цінуємо спокій своїх друзів! Їм доступні такі переваги, як безкоштовна діагностика, детальніша консультація після ремонту, повний супровід ремонту пристроїв. Щойно ремонт буде завершено, ви отримаєте смс-повідомлення!

Висока компетентність майстрів

Нам не соромно пропонувати вам свої послуги! Фахівці-Технарі постійно підвищують свою майстерність, беручи участь в ІТ-конференціях і семінарах. Наші сервісні центри устатковані сучасним технічним обладнанням. Ми ніколи не скажемо клієнту: «я захворів, втомився, не зможу виконати ремонт». Ми не перериваємося на обід і працюємо 6 днів на тиждень!

Тривалий гарантійний термін

Підтверджуючи вищесказане на практиці, ми даємо більшу гарантію на ремонт протягом 6 місяців! Ваша техніка гарантовано не вийде з ладу, а якщо це і станеться, то ми полагодимо її безкоштовно!

Страхування техніки

Вся прийнята в ремонт клієнтська техніка страхується в ПрАТ "АСК" ІНГО УКРАЇНА ", від таких страхових випадків: "крадіжка зі зломом", "грабіж або розбій", "протиправні дії третіх осіб". Вся інформація викладена в Акті прийому обладнання.

Залишайтеся з нами – завтра буде ще краще!

Телефонуйте:

+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
Всі контакти

Графік роботи:
ПН-ПТ: з 11:00 до 17:00
СБ: вихідний
НД: вихідний
Знайти найближчий сервісний центр на карті
Кур'єрська доставка
Скидка -10 ТВ
Ремонт телевізорів
Відновлення інформації
0 1 2 3 4 5