Ремонт відеокамер Sony в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту відеокамер Sony у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 500 грн.
Виконуємо ремонт відеокамер Sony будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження відеокамер Sony складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт відеокамер Sony, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Якісний ремонт та обслуговування відеокамер Sony в Києві доступні в мережі сервісних центрів «Технарі». Зручні у використанні, функціональні і надійні відеокамери Sony можуть вийти з ладу через неакуратне поводження, ударів, падіння. Також нерідкі випадки, коли попадання вологи або бруду в корпус камери, скупчення конденсату внаслідок використання камери в умовах перепадів температур, провокують поломки. 

Поширені несправності відеокамер Sony (і не тільки) 

Наші інженери не тільки мають величезний досвід роботи, необхідні знання, але і повністю дотримуються регламенту ремонтного процесу. У своїй роботі вони часто стикаються з несправностями такого плану:

 • відсутністю зображення на моніторі камери. Причиною може бути пошкодження шлейфу або матриці пристрої;
 • несправністю кнопок меню або пуску. Часто вони виходять з ладу із-за скупчення пилу на контактах;
 • корозією, замиканням мікросхем в результаті намокання камери;
 • ушкодженнями корпусу після ударів, падіння камери;
 • подряпинами і поломками об'єктива;
 • появою смуг, кубиків, плям і інших спотворень на екрані відеокамери;
 • природним зносом вузлів і деталей пристрою;
 • низькою якістю зображення при відтворенні;
 • поломками жорсткого диска, модуля фотоспалахи;
 • проблемами фокусування;
 • несправностями держателя картки пам'яті;
 • поломками роз'ємів живлення, зарядних пристроїв;
 • програмними та іншими проблемами.

Всі наші цеху укомплектовані сучасним інструментарієм, а фірмові комплектуючі закуповуються у перевірених виробників, які надають гарантію від 6 місяців на свої деталі і запчастини. Після відновлення техніка в обов'язковому порядку тестується на всіх режимах роботи.

Не рекомендуємо виконувати ремонт відеокамери Соні своїми руками

Самостійний ремонт відеокамери Sony також може спричинити за собою більш серйозні несправності, оскільки, не володіючи необхідними знаннями та обладнанням, не можна здійснювати розбирання і складання пристрою. Ми рекомендуємо при виникненні будь-яких проблем, відразу звертатися фахівців високої кваліфікації, в сервісний центр «Технарі». Наші пункти прийому розташовані в кожному районі міста Києва, поруч з метро. Ми працюємо 6 днів на тиждень, без перерв.

Переваги обслуговування в СЦ "Технарі"

Діагностика у нашій мережі безкоштовна. За її результатами ми складаємо калькуляцію ремонту, погоджуємо терміни та обсяги з клієнтом. Для цього за кожним замовленням закріплений персональний менеджер. У сервісному центрі з ремонту відеокамер Sony в Києві діє гарантія 6 місяців на всі послуги наших фахівців, що свідчить про наше відповідальне ставлення до своєї роботи. 

Незаперечною перевагою «Технарів» є можливість платити за ремонт частинами в рамках розстрочки. Ви також можете здійснити повну оплату готівкою, банківським переказом або ж картою. Всі сервісні центри нашої мережі обладнані терміналами для зручності клієнтів. Безкоштовні консультації, діагностика, якісний ремонт, доступні ціни та гарантії – наші основні плюси! Довіряйте професіоналам мережі «Технарі», і ми зробимо все, щоб продовжити термін служби відеокамери Sony на довгі роки!

Вас також може зацікавити