Ремонт об'єктивів Sony в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту об'єктивів Sony в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 450 грн.
Виконуємо ремонт об'єктивів Sony будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту об'єктивів Sony складає від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт об'єктивів Sony, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Якість знімків прямо залежить від об'єктива. Тому фотографи приділяють велику увагу вибору оптики. Вартість оптичної системи часто складає 60% ціни фотоапарата. Серед широкого розмаїття пропонованих брендів, стабільною популярністю користуються об'єктиви Sony, оскільки відповідають основним вимогам користувачів. Але навіть сама надійна техніка може раптово вийти з ладу.

Найпоширеніші поломки об'єктивів Sony

 Якісний негарантійний ремонт об'єктивів Sony в Києві здійснює сервісний цент найбільшої мультибрендовой мережі «Технарі». Наші майстри щодня мають справу з поломками фотоапаратів, 40% з яких займають проблеми оптики. Найбільш поширеними є:

  • Пошкодження внутрішніх деталей об'єктива Sony, зміщення його елементів. Такі несправності виникають після ударів, падіння, іншого механічного пошкодження фотоапаратури.
  • Несправність шестерні редуктора, направляючих об'єктива.

Трапляється, коли власник має фотоапарат без чохла. Потрапляння пилу, піску, випадкове включення камери, при якому висувається і пошкоджується об'єктив, стають причиною таких поломок.

  • Корозія електронних плат і металевих деталей об'єктива Sony в результаті намокання пристрою.
  • Природний знос деталей оптики Sony, які мають обмежений ресурс роботи.

Ремонт практично будь-яких несправностей об'єктивів Sony

Інженери нашої мережі замінять несправні модулі фотоапаратів, здійснять чистку шлейфів, вузлів і контактних з'єднань об'єктива від пилу. Також швидко і якісно відремонтують плату управління, відновлять пошкоджені ділянки шлейфів і плат об'єктива Sony після попадання в нього вологи, замінять SMD-елементи. Довіряйте професіоналам мережі «Технарі», і ви обов'язково поповните ряди наших вдячних клієнтів!

Переваги ремонту техніки Sony "Технарях"

Ми представляємо велику мережу, сервісні центри якої відкриті в усіх районах Києва, поруч з метро для вашої зручності. Пункти прийому техніки працюють 6 днів на тиждень без перерви.

Діагностика

Діагностика в «Технарях» безкоштовно. Досвідчені сертифіковані майстри мають профільну освіту і з усією відповідальністю ставляться до своїх обов'язків, чітко дотримуючись алгоритм ремонту. Персональний менеджер, який закріплюється за кожним замовленням, інформує клієнта про вартість, терміни відновлювальних робіт.

Гарантія

Наші інженери використовують тільки фірмові запасні частини і деталі, на які діє гарантія від виробника  півроку. Ми впевнені в якості своїх послуг, тому даємо на них 6 місяців гарантії. Якщо протягом півроку об'єктиву буде потрібно ремонт, ми здійснимо його безкоштовно в тому випадку, коли поломка виникла не з вини користувача.

Оплата

В мережі «Технарі», крім стандартних готівку та пластикові картки, клієнт має можливість скористатися розстрочкою. Ми не обіцяємо полагодити об'єктив Sony дешево, оскільки наші ціни відповідають якості. Але ми пропонуємо вигідні умови оплати частинами протягом декількох місяців.

Вас також може зацікавити