Ремонт фотоапаратів Sony в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт фотоапаратів Sony будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження фотоапаратів Sony становить від 45 хвилин до 5 днівв 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт фотоапаратів Sony, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт фотоапаратів Sony в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт фотоапаратів Sony в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт фотоапаратів Sony в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт фотоапаратів Sony в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт фотоапаратів Sony в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт фотоапаратів Sony в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт фотоапаратів Sony в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Ремонт фотоапаратів Sony

Фотоапарати японської компанії Sony завжди користувалися високим попитом як серед любителів фотографії, так і серед професіоналів. Незважаючи на якість виготовлення і зручність використання, фотоапарати Sony ламаються. Сервісний центр соні в Києві те, що потрібно для відновлення вашої фотокамери. Наша мережа сервісних центрів налічує понад 10 сервісних центрів, в кожному з них ви можете відремонтувати фотоапарат Sony.

Які фотоапарати Sony ремонтуються?

У нашому сервісному центрі є всі умови для якісного і недорогого ремонту: професійне обладнання, досвідчені інженери, кращі постачальники деталей. Ми робимо ремонт всієї лінійки фотоапаратів соні:

  • Бездзеркальні системні фотоапарати Sony (Sony NEX, Sony Alpha)
  • Компактні цифрові фотоапарати Sony (Sony Cyber-shot)
  • Цифродзеркальні фотоапарати Sony (Sony Alpha DSLR)

На жаль, весь кталог фотоапаратів соні ми розмістити не можемо. Якщо вашої моделі немає в переліку ремонтованих зв'яжіться з нашим контакт-центром

Типові несправності фотоапаратів Sony

Більшість несправностей, які виникають при роботі з фотоапаратами Sony відбуваються з вини користувача. Серед найпоширеніших поломок при виконанні ремонту фотоапаратів Sony в Києві можемо виділити наступні:

  • Фотоапарат впав, зламався об'єктив: не виїжджає, заклинив
  • Фотоапарат викупався у воді: не вмикається, не реагує на подачу живлення
  • На знімках пил або інші артефакти

Якщо вам необхідний ремонт фотоапарата соні в Києві, не сумнівайтеся: "Технарі" це - кращий вибір!

Умови ремонту фотоапаратів в Києві

Наші умови прості і прозорі: завжди безкоштовна діагностика перед ремонтом, узгодження термінів і ціни будь-яким способом комунікації, оплата тільки за результат, найбільша мережа сервісних центрів, гарантія 6 місяців, розрахунок готівкою і картою. Все що вам залишилося зробити це - зателефонувати в наш контакт-центр, щоб дізнатися найближчий до себе сервісний центр, а через кілька днів забрати відремонтований фотоапарат Sony!

Вас також може зацікавити