Ремонт навушників Sony в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту навушників Sony в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт навушників Sony будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту навушників Sony складає від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 3 місяці
Надаємо гарантію 3 місяці на ремонт навушників Sony, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Важливим критерієм для багатьох користувачів мобільних і мультимедіа пристроїв є якість звуку. Sony приділяє велику увагу цьому питанню. Надійність і відмінні технічні характеристики дротової гарнітури і навушників даного бренду робить їх дуже популярними. Але уникнути поломок вдається не завжди. Механічний вплив, неакуратна експлуатація та інші негативні фактори приводять до поломок. 

Часті поломки навушників Sony

Якщо вам необхідний надійний сервісний центр по ремонту навушників Sony в Києві - звертайтесь в «Технарі». Більше 10 майстерень найбільшої мультибрендовой мережі відкриті в кожному районі міста, недалеко від метро. Якісний негарантійний ремонт навушників і гарнітури Sony в Києві, доступний будь-якому клієнтові в сервісному центрі «Технарі». Ми чекаємо вас 6 днів в тиждень! Наші фахівці легко усувають: 

  • Поломки динаміків навушників Sony. Якщо у випадку розриву дроту біля роз'єму вийшов з ладу динамік, наші майстри відновлять контакт, замінять штекер або кабель зі штекером. Коли провід пошкоджений не поруч з роз'ємом або навушником, необхідно замінити весь кабель.
  • Несправності одного динаміка навушника. Ремонт проводу або його заміна допоможе повернути робочий стан пристрою.
  • Пошкодження мікрофону дротової гарнітури Sony. Найчастіше така проблема з'являється внаслідок обриву дроту, який сполучає мікрофон з роз'ємом гарнітури. Також іноді проблема може бути в самому мікрофоні. У ході діагностики ми встановимо причину неполадки і замінимо мікрофон пристрою.
  • Поломки, які призвели до погіршення якості і гучності звуку. Дана проблема виникає, коли стався обрив загального дроти навушників. У такій ситуації кабель потрібно замінити. Відновити його можна спробувати, якщо розрив трапився поруч з розбірним штекером. Якщо штекер навушника нерозбірний, необхідно замінити і його.
  • Пошкодження дроти навушників в декількох місцях. В процесі експлуатації провід навушника згинається, що призводить до обривання. Знадобиться його заміна.

Всі ці та будь-які інші поломки необхідно усувати в умовах обладнаних необхідною технікою та інструментами майстерень. Тому ми застерігаємо від ремонту навушників Sony своїми руками. Наші сертифіковані фахівці мають великий досвід, необхідну кваліфікацію і з усією відповідальністю ставляться до своєї роботи.

Переваги ремонту техніки Sony "Технарях

Якісний негарантійний ремонт навушників і гарнітури Sony в Києві, доступний будь-якому клієнтові в сервісному центрі «Технарі». Ми чекаємо вас 6 днів в тиждень!

Діагностика

Діагностика в «Технарях» безкоштовно. Після неї ми позначимо терміни і вартість ремонту. Їх погоджує з клієнтом персональний менеджер. Після відновлення техніка тестується.

Гарантія

На послуги сервісного центру «Технарі» діє гарантія 6 місяців. Якщо в даний період, ви помітите які – або дефекти в роботі пристрою, негайно звертайтеся в нашу майстерню. Ми повторно полагодимо навушники, якщо пошкодження виникли не з причини неправильної експлуатації або повернемо гроші, витрачені на ремонт в нашій мережі. У роботі наші інженери використовують тільки фірмові запасні частини, на які діє гарантія від 6 місяців.

Оплата

Оплатити наші послуги можна будь-яким зручним способом: готівкові гроші, банківська карта, банківський переказ. Крім того, суттєвою перевагою «Технарів» є розстрочка. Ми завжди пропонуємо кращі умови!

Вас також може зацікавити