Ремонт телефонів Sony в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту смартфонів Sony у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт смартфонів Sony будь-якої складності

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту смартфону Sony від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт смартфона Sony, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
8 отзыв Загальний рейтинг:
(8 )
8 відгуків 8 4.4
Большое спасибо Вашему мастеру сервиса Technari на Виноградоре. Быстро, качественно, надёжно! Он герой моего дня)
Ремонт телефонів Sony в Києві
5
1  2  3  4  5
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт телефонів Sony в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт телефонів Sony в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт телефонів Sony в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт телефонів Sony в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт телефонів Sony в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт телефонів Sony в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт телефонів Sony в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Телефони Sony вибирають користувачі, які із задоволенням відзначають зручність надчутливого сенсорного екрану, працюючого в один дотик, можливість знімати відео та фото високої якості навіть при поганому освітленні, відмінний звук і безліч переваг у вигляді всіляких доповнень. Ремонт телефонів Sony стосується техніки вкрай рідко – і це служить ще одним звичним аргументом на користь продукції японської транснаціональної корпорації. Але якщо, все ж, з-за невдалого збігу обставин або по неакуратності, ваш телефон поламається... ви знаєте, що робити – нести його в першу мережу сервісних центрів по ремонту телефонів Sony.

Чіткий і правильний ремонт телефонів Sony в «Технарях»

Одною з наших послуг, якою ми займаємося вже далеко не один рік, є ремонт телефонів Sony. Незважаючи на те, що ми не втомлюємося давати рекомендації щодо правильної експлуатації техніки, в наші майстерні по ремонту телефонів регулярно надходять несправні пристрої. Ми робимо ремонт телефонів Sony Xperia моделі z3, а також Sony Xperia z2, Sony Ericsson Xperia. Ціна ремонту телефонів в нашому сервісному центрі, після якого ви отримаєте практично новий телефон, в кілька разів нижче, ніж покупка нового пристрою.

5 козирів «Технарів» у ремонті телефонів Sony

Ми – найбільші. Більше 10 сервісних центрів, в яких працюють тільки висококомпетентні фахівці. В ремонті приймає участь тільки професійне обладнання.

Ми – оперативні. Іноді ремонт телефонів Sony може зайняти 40 хвилин. Якщо проблема легка, а несправність – поверхнева, ми відремонтуємо техніку у вашій присутності. Якщо ваш телефон торкнулася глибинна поломка – проведемо детальну діагностику, знайдемо нові якісні деталі, зробимо післяремонтне тестування, але навіть тоді ремонт телефонів Sony навряд чи займе більше 3-4 днів. Тільки в крайніх випадках власники очікують справну техніку більше 5 днів.

Ми відповідальні. Тому, що ми відповідаємо за свої вчинки, гарантія на наші послуги поширюються на шестимісячний термін. Гарантійний термін комплектуючих і замінених деталей – від 1 року.

Ми – дбайливі. Не варто «розбивати» велику купюру, щоб заплатити за ремонт. Приходьте в СЦ з карткою – в кожній майстерні стоять банківські термінали. Для зручності наших клієнтів була створена безпрецедентна для сервісних центрів послуга «Оплата частинами». Щоб ви не відчували витрат на ремонт телефонів Sony, ми пропонуємо платити поступово. Розплачуйтеся за ремонт безболісно!

Приходьте в наш центр по ремонту телефонів Sony, отримайте безкоштовну діагностику, зробіть ремонт і заберіть швидше назад справний пристрій!

Вас також може зацікавити